Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 374: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 23NS 4 SS C7+2 68070.11
1386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 24NS 2 SW H2+1 14049.29
2380: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 17NS 3 NTN DJ+1 43095.18
2380: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 18NS 3 NTS S4= 60056.45
3381: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 15EW 3 NTE HQ+2 46071.78
3381: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 16EW 3 HS SA= 14034.77
3387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 29NS 2 SW C5+2 17041.49
3387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 30NS 4 SS D7-1 5028.52
4377: M. Kwiecińska-Wilk - H. Leskiewicz-Łazarska, 7.0, MP 21EW 3 NTS H6+1 63019.18
4377: M. Kwiecińska-Wilk - H. Leskiewicz-Łazarska, 7.0, MP 22EW 3 NTS D4-1 5085.41
6384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 3NS 6 HN C8+1 101044.13
6384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 4NS 4 HN H9-1 1006.59
6367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 19EW 2 SS DJ-2 10091.07
6367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 20EW 2 SS H5= 1106.43
7375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 11EW 3 DE SJ+1 13060.64
7375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 12EW 4 CxE HT-4 8004.63
7363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 13EW 4 SxE S7= 79095.89
7363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 14EW 3 NTN DQ= 40014.11
8382: T. Garbacik - E. Warząchowski, 24.0, MP 1EW 4 HN SQ+2 48050.71
8382: T. Garbacik - E. Warząchowski, 24.0, MP 2EW 4 SW HA-1 5036.66
8365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 25NS 3 NTS H9+1 43082.92
8365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 26NS 3 NTW DJ-1 10088.20
10385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 9NS 4 NTN CJ+1 46089.36
10385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 10NS 2 SE D9+1 14081.51
11369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 7NS 2 HN S8-1 10061.61
11369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 8NS 4 SE CK= 42045.37
11379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 27NS 3 DxS H9-2 30027.29
11379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 28NS 3 SE CA+1 17056.32
12364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 31EW 3 CW H4+2 15046.01
12364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 32EW 2 SS HQ-2 10042.47
13366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 5EW 2 SN D3+1 14015.77
13366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 6EW 3 NTS DT= 40026.63
 +/-
 WYNIK50.83
 MIEJSCE284