Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 373: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 21NS 3 NTS S2+1 63080.82
1387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 22NS 4 CN C6-3 1500.89
2367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 11EW 4 DE SJ= 13060.64
2367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 12EW 4 CxW SA-4 8004.63
3375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 3EW 6 HN SQ+1 101055.87
3375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 4EW 4 HN SJ+1 65061.21
3363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 5EW 2 SN D3= 11041.76
3363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 6EW 3 NTS H2-3 15095.10
4378: T. Biernat - A. Borek, 17.0, MP 17NS 2 SS DJ-1 5032.50
4378: T. Biernat - A. Borek, 17.0, MP 18NS 4 SN S6-1 1009.50
4384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 27NS 2 DS H9-2 10064.79
4384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 28NS 4 SxE CA= 5908.31
6385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 1NS 4 HN C9+2 48049.29
6385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 2NS 3 NTE H2-1 5063.34
7368: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP 25EW 3 NTS H4+1 43017.08
7368: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP 26EW 4 SW HA-1 10011.80
7370: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 31NS 3 NTW SQ+1 43011.79
7370: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 32NS 3 HE CT-1 10088.26
8379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 19NS 2 SS H3-1 5024.82
8379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 20NS 2 NTE S5= 12029.64
10386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 15NS 6 NTW H9-2 10098.03
10386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 16NS 2 HS SA+1 14065.23
10366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 29EW 4 SE C5= 62086.77
10366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 30EW 2 DxxN H7+1 7601.09
11376: M. Adamczyk - A. Lubojemski, 20.0, MP 9NS 5 SN CJ-1 5017.73
11376: M. Adamczyk - A. Lubojemski, 20.0, MP 10NS 4 HS ST-2 20061.44
11364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 23EW 5 HxE D3-3 8008.01
11364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 24EW 1 NTS S3-2 10027.66
13380: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 13EW 4 SxW C8-2 50011.61
13380: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 14EW 3 SS D5= 14034.47
 +/-
 WYNIK40.80
 MIEJSCE537