Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 372: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 19NS 3 SxS H6-2 3002.32
1384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 20NS 1 NTW S3+1 12029.64
1375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 27EW 4 SE DK= 42080.28
1375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 28EW 4 HE CA= 42070.21
3365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 17EW 3 NTN D6= 40013.75
3365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 18EW 3 NTS S6= 60043.55
4379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 11NS 4 DE HA+1 15013.83
4379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 12NS 3 NTN C8+1 63082.21
5385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 25NS 3 NTN HK+1 43082.92
5385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 26NS 4 SW CJ= 62030.11
6386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 7NS 3 NTN S2-3 30010.18
6386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 8NS 3 CxS HK-1 10075.44
6381: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 23NS 4 SS SQ+2 68070.11
6381: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 24NS 1 NTN DJ= 9097.87
7383: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP 1NS 4 HS S6+2 48049.29
7383: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP 2NS 5 DE H7-1 5063.34
7364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 15EW 3 NTW H8+1 43035.36
7364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 16EW 3 HS SA= 14034.77
8366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 21EW 4 HS H6= 62049.46
8366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 22EW 2 NTS D2-1 5085.41
8369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 31EW 4 CW SQ+1 15046.01
8369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 32EW 1 NTN H2-2 10042.47
9376: M. Adamczyk - A. Lubojemski, 20.0, MP 5EW 2 SN D6+1 14015.77
9376: M. Adamczyk - A. Lubojemski, 20.0, MP 6EW 3 NTS H4= 40026.63
10387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 13NS 4 SW CT= 6205.90
10387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 14NS 3 NTN C6-1 5030.72
11367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 3EW 6 HN C8+1 101055.87
11367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 4EW 3 NTN S2+3 6906.94
13382: T. Garbacik - E. Warząchowski, 24.0, MP 9NS 6 SS CA-2 1007.09
13382: T. Garbacik - E. Warząchowski, 24.0, MP 10NS 3 SE HA+1 17072.36
13363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 29EW 2 SW C5+1 14035.33
13363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 30EW 3 NTS D7= 40022.57
 +/-
 WYNIK43.37
 MIEJSCE488