Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1383: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP 13NS 3 HS D4-2 20023.39
1383: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP 14NS 5 DxE HA-3 50092.85
2364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 5EW 3 SN HA-2 20090.32
2364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 6EW 3 NTS D6= 40026.63
2386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 29NS 2 CS SQ+1 11094.56
2386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 30NS 3 NTS D7+1 43092.60
3366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 11EW 4 DE SJ= 13060.64
3366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 12EW 2 SN H6= 11074.55
5387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 3NS 7 NTS DQ= 152094.30
5387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 4NS 4 HN H4+2 68072.24
5378: T. Biernat - A. Borek, 17.0, MP 23NS 4 SS H3+1 65038.97
5378: T. Biernat - A. Borek, 17.0, MP 24NS 1 NTS S3-3 15033.16
6380: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 21EW 4 HS DA= 62049.46
6380: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 22EW 2 SxW HT-3 8000.00
6365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 27EW 4 SxE H7= 59091.73
6365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 28EW 4 SxE CA= 59091.69
8372: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 31NS 4 CW SQ+1 15053.99
8372: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 32NS 1 NTN H2-2 10057.53
9384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 9NS 4 SN DA= 42044.68
9384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 10NS 4 SxE HA= 7907.57
9367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 25EW 3 NTN C6+1 43017.08
9367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 26EW 3 NTW D4-1 10011.80
10375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 17EW 3 NTN D5+1 4304.82
10375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 18EW 4 SN HT= 62032.08
10363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 19EW 3 NTS DJ= 4009.29
10363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 20EW 1 NTE S7+1 12070.36
11374: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 7EW 2 HN S8-1 10038.39
11374: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 8EW 4 SE CK= 42054.63
12379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 1NS 4 HS S8+2 48049.29
12379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 2NS 4 SW S3+1 45011.57
13385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 15NS 3 NTW S2+2 46028.22
13385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 16NS 3 HS SA+1 17091.04
 +/-
 WYNIK50.29
 MIEJSCE303