Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 339: J. Pęcherzewska - L. Pęcherzewski, 9.5, MA/LD, MA/46

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1336: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 10EW 4 SE HA= 62068.13
1336: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 11EW 5 DE SJ-1 509.58
1336: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 12EW 4 HS C2-2 20094.48
2337: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA/LD 13EW 4 SW C8-1 10045.89
2337: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA/LD 14EW 3 HN C2+1 17021.97
2337: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA/LD 15EW 3 NTE H3+1 43035.36
3327: T. Wiśniewski - Z. Marcinkowski, 4.5, MA 16EW 2 SW HJ-2 2006.10
3327: T. Wiśniewski - Z. Marcinkowski, 4.5, MA 17EW 3 NTN DJ= 40013.75
3327: T. Wiśniewski - Z. Marcinkowski, 4.5, MA 18EW 1 NTS HK+3 18061.65
4328: J. Kafel - A. Kretkowski, 6.0, KP/MA 19EW 2 SS H3= 11043.21
4328: J. Kafel - A. Kretkowski, 6.0, KP/MA 20EW 2 NTE S7= 12070.36
4328: J. Kafel - A. Kretkowski, 6.0, KP/MA 21EW 3 NTS H8= 60072.04
5329: K. Buchalski - P. Iwanus, 6.5, KP 22EW 3 NTN C9-1 5085.41
5329: K. Buchalski - P. Iwanus, 6.5, KP 23EW 4 SS C2+2 68029.89
5329: K. Buchalski - P. Iwanus, 6.5, KP 24EW 1 NTS S3-2 10027.66
6330: M. Skarbek - Z. Rychlik, 7.0, KP 25EW 1 NTS H9+3 18055.28
6330: M. Skarbek - Z. Rychlik, 7.0, KP 26EW 3 NTE S4= 60050.88
6330: M. Skarbek - Z. Rychlik, 7.0, KP 27EW 2 HN C10-2 10035.21
7331: M. Piotrowski - J. Adamski, 9.0, KP 28EW 3 SE H9= 14037.91
7331: M. Piotrowski - J. Adamski, 9.0, KP 29EW 2 SW C7+1 14035.33
7331: M. Piotrowski - J. Adamski, 9.0, KP 30EW 3 NTN DK= 40022.57
8332: S. Malanowski - M. Krowicki, 4.0, MA 31EW 4 S xN S4-3 80098.08
8332: S. Malanowski - M. Krowicki, 4.0, MA 32EW 3 HE H4+1 17085.12
8332: S. Malanowski - M. Krowicki, 4.0, MA 33EW 1 HN DJ+1 11056.78
9333: D. Jagodziński - S. Okonkowski, 2.0, MA/- 1EW 4 HN SQ+2 48050.71
9333: D. Jagodziński - S. Okonkowski, 2.0, MA/- 2EW 3 NTE H6+2 46094.66
9333: D. Jagodziński - S. Okonkowski, 2.0, MA/- 3EW 6 NTS S6+1 102031.85
10334: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 4.5, MA 4EW 4 HN SJ+1 65061.21
10334: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 4.5, MA 5EW 4 HS CA-2 20090.32
10334: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 4.5, MA 6EW 5 CN D5-1 5077.17
11335: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 7EW 2 HN CA-1 10038.39
11335: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 8EW 5 SE H6-1 5017.44
11335: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 9EW 6 SN DA-3 15097.69
 +/-
 WYNIK52.18
 MIEJSCE246