Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 277: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1265: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 16EW 3 HS SK= 14034.77
1265: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 17EW 5 CN SA-1 5067.50
1265: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 18EW 4 SN HT= 62032.08
2266: T. Bożek - A. Fryszkowski, 9.0, MA 22EW 1 NTS D6+1 12027.58
2266: T. Bożek - A. Fryszkowski, 9.0, MA 23EW 5 SxS H6-1 20099.11
2266: T. Bożek - A. Fryszkowski, 9.0, MA 24EW 3 SW C2+1 17083.33
3267: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 28EW 4 SE CA= 42070.21
3267: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 29EW 3 CxS SQ= 6700.01
3267: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 30EW 4 SS D6-2 10094.22
4268: J. Brzózy - M. Głombińska, 3.0, MA 1EW 4 HS S8+2 48050.71
4268: J. Brzózy - M. Głombińska, 3.0, MA 2EW 4 SW HA= 42073.13
4268: J. Brzózy - M. Głombińska, 3.0, MA 3EW 3 NTS DQ+4 52080.60
5269: S. Rumiński - A. Zawada, 18.0, MA 7EW 3 SE C7+2 20078.57
5269: S. Rumiński - A. Zawada, 18.0, MA 8EW 4 SE CK+1 45088.25
5269: S. Rumiński - A. Zawada, 18.0, MA 9EW 6 SS DK-2 10092.91
6270: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 0.5, NZ/MA 13EW 5 CxN SK-2 50090.53
6270: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 0.5, NZ/MA 14EW 4 HxN C2-2 30098.75
6270: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 0.5, NZ/MA 15EW 3 NTE H5+1 43035.36
7257: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 19EW 2 SS H8= 11043.21
7257: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 20EW 1 NTW ST+1 12070.36
7257: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 21EW 4 HS S3= 62049.46
8258: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 25NS 3 NTS H4+1 43082.92
8258: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 26NS 3 NTW DJ-1 10088.20
8258: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 27NS 2 HN SA-1 5079.05
9259: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 31NS 3 CW SQ+2 15053.99
9259: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 32NS 2 HE H5+1 14035.37
9259: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 33NS 3 HN SJ= 14077.35
10261: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA 4NS 4 HN H8+2 68072.24
10261: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA 5NS 2 SN D3+1 14084.23
10261: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA 6NS 3 NTS DT+1 43092.75
 +/-
 WYNIK67.56
 MIEJSCE3