Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 27: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
525: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 1EW 4 HS S8+2 48050.71
525: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 2EW 3 NTE HK+2 46094.66
525: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 3EW 6 HS DQ+1 101055.87
525: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 4EW 3 NTN SJ+2 66045.73
526: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 5EW 1 NTN C4-2 20090.32
526: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 6EW 3 CN HQ+2 15049.46
526: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 7EW 2 DE S7= 9015.72
526: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 8EW 6 SE CK-2 1006.94
519: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 9EW 6 SN DA-1 5082.27
519: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 10EW 5 HS ST-3 30042.78
519: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 11EW 3 DE HA+2 15086.17
519: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 12EW 3 CxE H3-3 50047.69
520: B. Sokół - J. Więcławski, 8.0, DS 13EW 3 HS D4-2 20076.61
520: B. Sokół - J. Więcławski, 8.0, DS 14EW 3 NTN D8= 40014.11
520: B. Sokół - J. Więcławski, 8.0, DS 15EW 3 NTE H3+1 43035.36
520: B. Sokół - J. Więcławski, 8.0, DS 16EW 3 HS SK= 14034.77
521: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 17EW 2 NTN D5+1 15027.86
521: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 18EW 1 HW C8-3 15071.15
521: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 19EW 2 SS H3-1 5075.18
521: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 20EW 1 NTE S9+2 15091.96
522: W. Skonieczny - K. Komorowicz, 9.0, DS 21EW 4 HS C9= 62049.46
522: W. Skonieczny - K. Komorowicz, 9.0, DS 22EW 1 HS DK+1 11043.24
522: W. Skonieczny - K. Komorowicz, 9.0, DS 23EW 4 SxS H6= 79011.03
522: W. Skonieczny - K. Komorowicz, 9.0, DS 24EW 1 NTS S3-3 15066.84
523: D. Budnik - S. Zagórski, 5.0, DS 25EW 1 NTS H4+2 15066.55
523: D. Budnik - S. Zagórski, 5.0, DS 26EW 2 SW HA+1 14027.11
523: D. Budnik - S. Zagórski, 5.0, DS 27EW 5 HxN SA-5 110098.77
523: D. Budnik - S. Zagórski, 5.0, DS 28EW 4 SE CA= 42070.21
524: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 29EW 4 SW C5-1 10013.95
524: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 30EW 3 NTN DK-1 5071.48
524: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 31EW 2 CW SQ+3 15046.01
524: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 32EW 1 NTN HA-2 10042.47
 +/-
 WYNIK53.20
 MIEJSCE215