Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 264: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1290: J. Zabrocki - K. Gołaś, 12.0, MA 10NS 5 HxS S6-2 50052.99
1290: J. Zabrocki - K. Gołaś, 12.0, MA 11NS 3 DE SJ= 11065.25
1290: J. Zabrocki - K. Gołaś, 12.0, MA 12NS 3 DxW SA-3 50052.31
1285: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 31EW 3 CW CQ+2 15046.01
1285: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 32EW 2 HE C9= 11056.90
1285: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 33EW 2 SE DK-1 5079.38
3287: J. Danielewicz - L. Sadoś, 16.0, MA 7NS 2 HN CA-1 10061.61
3287: J. Danielewicz - L. Sadoś, 16.0, MA 8NS 4 SE CK= 42045.37
3287: J. Danielewicz - L. Sadoś, 16.0, MA 9NS 4 SN DA+1 45076.60
3284: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 19EW 2 SN H6-1 5075.18
3284: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 20EW 2 SN H5-1 10027.86
3284: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 21EW 3 NTN S6= 60072.04
3289: M. Düm - Z. Sieszycki, 3.0, MA 25NS 3 NTS H9+1 43082.92
3289: M. Düm - Z. Sieszycki, 3.0, MA 26NS 1 NTE C2+2 15067.08
3289: M. Düm - Z. Sieszycki, 3.0, MA 27NS 5 HxN SK-4 8004.40
4282: M. Łukasiak - S. Rokicki, 7.0, MA 1EW 4 HN C9+1 45088.25
4282: M. Łukasiak - S. Rokicki, 7.0, MA 2EW 3 NTE S8= 40063.52
4282: M. Łukasiak - S. Rokicki, 7.0, MA 3EW 6 NTS DQ+1 102031.85
4262: J. Skibiński - J. Kostrzewa, 11.0, PD 4NS 4 HN SJ+2 68072.24
4262: J. Skibiński - J. Kostrzewa, 11.0, PD 5NS 2 SN C2+1 14084.23
4262: J. Skibiński - J. Kostrzewa, 11.0, PD 6NS 5 CN C5= 40073.37
4283: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 16NS 2 HS SA+1 14065.23
4283: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 17NS 3 NTN S5-1 5032.50
4283: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 18NS 3 NTN C6= 60056.45
4286: A. Jonczyk - G. Czernohorski, 8.0, MA 28EW 4 SE CA= 42070.21
4286: A. Jonczyk - G. Czernohorski, 8.0, MA 29EW 3 SW C5+1 17058.51
4286: A. Jonczyk - G. Czernohorski, 8.0, MA 30EW 3 NTS D5-1 5071.48
6260: H. Stasiewicz - T. Ołdakowski, 9.0, MA/NZ 13EW 3 HS D6-3 30085.00
6260: H. Stasiewicz - T. Ołdakowski, 9.0, MA/NZ 14EW 4 HN C3-1 5069.28
6260: H. Stasiewicz - T. Ołdakowski, 9.0, MA/NZ 15EW 3 NTW H6+3 49092.85
 +/-
 WYNIK62.70
 MIEJSCE19