Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 7EW 2 HN CA-2 20078.57
1210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 8EW 4 SE CK= 42054.63
1210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 9EW 4 SS DK= 42055.32
2213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 28NS 3 CS C4+2 15088.81
2213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 29NS 4 SW C5-1 10086.05
2213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 30NS 3 NTN D10-2 1005.78
3211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 25EW 3 NTS H4+1 43017.08
3211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 26EW 3 NTW DJ+1 63090.14
3211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 27EW 2 HN SA-1 5020.95
4206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 1EW 4 HN C10+2 48050.71
4206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 2EW 4 SW HA+1 45088.43
4206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 3EW 6 NTS DQ+1 102031.85
5212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 10EW 4 H xS S10-1 20038.56
5212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 11EW 4 DE SJ= 13060.64
5212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 12EW 4 HN SQ-2 20094.48
6209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 22NS 2 HS DA-1 5014.59
6209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 23NS 4 SS H2+1 65038.97
6209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 24NS 2 SW H2+2 17016.67
7208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 4NS 3 NTN SJ+3 69093.06
7208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 5NS 2 SN D3+1 14084.23
7208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 6NS 3 NTS H4= 40073.37
8207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 19NS 2 SS H3= 11056.79
8207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 20NS 2 SS H5-1 10072.14
8207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 21NS 4 HS DA= 62050.54
9214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 13EW 4 CN H2-1 10057.68
9214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 14EW 3 NTN DQ= 40014.11
9214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 15EW 3 NTW S2+2 46071.78
10205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 16NS 3 HS SA= 14065.23
10205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 17NS 2 S xW HA-2 30079.28
10205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 18NS 4 SN H10= 62067.92
11216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 31EW 3 NT xS CK-6 170099.97
11216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 32EW 3 CN SJ-3 15073.42
11216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 33EW 4 HS DA-3 15099.27
 +/-
 WYNIK60.33
 MIEJSCE45