Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 25NS 3 NTS H4+1 43082.92
1212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 26NS 3 SW HK= 14072.89
1212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 27NS 2 SE DK+2 17040.14
2210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 22EW 2 NTS D4-1 5085.41
2210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 23EW 4 SS H8+1 65061.03
2210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 24EW 1 NTS S3-2 10027.66
3205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 31EW 5 CW SQ= 40074.56
3205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 32EW 1 NTN H6-3 15073.42
3205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 33EW 2 HN D3+1 14022.65
4211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 7EW 2 HN CA-2 20078.57
4211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 8EW 4 SE CK= 42054.63
4211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 9EW 4 SN DA+1 45023.40
5208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 19NS 2 SS H5= 11056.79
5208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 20NS 2 SS H5-1 10072.14
5208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 21NS 4 HS DA+1 65094.44
6207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 1NS 4 HS D9+1 45011.75
6207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 2NS 3 NTE H6-2 10086.30
6207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 3NS 7 NTS H2= 152094.30
7206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 16NS 3 HS SA= 14065.23
7206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 17NS 3 NTN DJ-1 5032.50
7206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 18NS 3 NTS HK+1 63081.54
8213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 10EW 4 SE C6= 62068.13
8213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 11EW 5 DE HA-1 509.58
8213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 12EW 3 NTN C8= 60034.70
9215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 13NS 4 CN H2-1 10042.32
9215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 14NS 3 NTN DQ= 40085.89
9215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 15NS 3 NTW S2+2 46028.22
10216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 28EW 5 C xS S3-1 20052.17
10216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 29EW 3 SW C7+1 17058.51
10216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 30EW 3 NTS D6-1 5071.48
11209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 4EW 4 HN SJ+1 65061.21
11209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 5EW 2 SN C4= 11041.76
11209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 6EW 3 NTS D10= 40026.63
 +/-
 WYNIK56.75
 MIEJSCE103