Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 19EW 2 SS H5= 11043.21
1209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 20EW 2 NTW S5= 12070.36
1209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 21EW 4 HS DA= 62049.46
2215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 28EW 3 CS C4+2 15011.19
2215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 29EW 4 SW C5-1 10013.95
2215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 30EW 3 NTN D10-2 10094.22
3210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 4EW 3 NTN S7-1 10093.41
3210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 5EW 2 SS D4= 11041.76
3210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 6EW 3 SS D10= 14056.52
4207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 16NS 1 SW HJ= 8011.11
4207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 17NS 1 NTN D5+2 15072.14
4207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 18NS 3 NTS HK+2 66096.23
5206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 31NS 5 CW C8= 40025.44
5206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 32NS 2 HE C10+2 17014.88
5206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 33NS 2 HN DJ= 11043.22
6205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 13NS 3 C xS D4-1 20023.39
6205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 14NS 2 HN D5+1 14065.53
6205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 15NS 3 NTW H8+1 43064.64
7212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 7EW 3 HN CA-2 20078.57
7212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 8EW 4 C xS HK-2 30027.05
7212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 9EW 5 SN DK= 45023.40
8214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 10NS 4 SE C6= 62031.87
8214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 11NS 5 DE HA-1 5090.42
8214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 12NS 3 NTN C8= 60065.30
9216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 25EW 3 NTN C3= 40040.49
9216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 26EW 4 SW DA= 62069.89
9216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 27EW 4 HN CA-4 20065.67
10208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 1EW 4 HN D3+2 48050.71
10208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 2EW 4 SW S3-1 5036.66
10208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 3EW 7 HN SQ= 151016.02
11211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 22NS 1 HS DA+1 11056.76
11211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 23NS 4 S xS C2= 79088.97
11211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 24NS 1 NTS S3-3 15033.16
 +/-
 WYNIK50.47
 MIEJSCE296