Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 7NS 2 HN CA-2 20021.43
1215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 8NS 4 SE CK= 42045.37
1215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 9NS 4 SS DK= 42044.68
2214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 22NS 2 NTS D4-1 5014.59
2214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 23NS 4 SS H8+1 65038.97
2214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
3213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 4NS 3 NTN S7-1 1006.59
3213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 5NS 2 SS D4= 11058.24
3213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 6NS 3 SS D10= 14043.48
4209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 31EW 4 CW DQ+1 15046.01
4209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 32EW 2 HE C10+1 14064.63
4209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 33EW 1 HN S6+2 14022.65
5211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 1NS 4 HS C3+2 48049.29
5211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 2NS 4 SW HA= 42026.87
5211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 3NS 7 NTS D`= 152094.30
6216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 16EW 3 HS SA= 14034.77
6216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 17EW 1 NTN DJ+2 15027.86
6216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 18EW 3 NTS HK+1 63018.46
7205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 25EW 1 NTS H4+3 18055.28
7205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 26EW 4 SW HA= 62069.89
7205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 27EW 5 C xS SA-5 110098.77
8208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 13NS 4 S xW C10-2 50088.39
8208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 14NS 3 D xE D7-2 30081.96
8208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 15NS 3 NTW S2+3 4907.15
9206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 10EW 4 SE HA= 62068.13
9206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 11EW 3 NTE SJ+2 46097.52
9206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 12EW 3 NTN C8= 60034.70
10212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 19EW 2 SS H3-1 5075.18
10212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 20EW 3 NTE DQ+1 630100.00
10212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 21EW 4 HS S4= 62049.46
11207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 28EW 5 C xS S6-1 20052.17
11207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 29EW 3 SW C7+1 17058.51
11207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 30EW 3 NTN DK= 40022.57
 +/-
 WYNIK51.22
 MIEJSCE275