Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 19NS 2 SS H5= 11056.79
1213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 20NS 2 NTW S5= 12029.64
1213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 21NS 4 HS DA= 62050.54
2212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 1NS 4 HS S8+2 48049.29
2212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 2NS 3 NTE H6-2 10086.30
2212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 3NS 6 NTS DQ+1 102068.15
3208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 28EW 4 S xE CJ= 59091.69
3208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 29EW 4 HN SA-3 30075.00
3208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 30EW 4 SS D7-2 10094.22
4210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 31NS 4 CW DQ+1 15053.99
4210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 32NS 2 HE C10+1 14035.37
4210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 33NS 1 HN S6+2 14077.35
5216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 13EW 4 HS SA-4 40087.14
5216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 14EW 3 NTN DQ-1 5069.28
5216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 15EW 3 NTW H8+1 43035.36
6215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 22EW 2 HS DA-1 5085.41
6215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 23EW 4 SS H2+1 65061.03
6215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 24EW 2 SW H2+2 17083.33
7207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 10NS 4 SE HA= 62031.87
7207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 11NS 3 HN CA-1 5082.80
7207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 12NS 3 NTN C8+1 63082.21
8205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 7EW 2 H xN D2-1 20078.57
8205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 8EW 4 SE CK+1 45088.25
8205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 9EW 4 SN DA+1 45023.40
9211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 16EW 2 SW HJ-2 2006.10
9211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 17EW 1 DN H7-2 10085.89
9211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 18EW 3 C xE S5-2 30055.91
10206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 25EW 3 NTN S3= 40040.49
10206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 26EW 4 SW HA-1 10011.80
10206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 27EW 3 H xN SJ-1 10035.21
11214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 4NS 4 HN SJ+1 65038.79
11214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 5NS 2 SN C4= 11058.24
11214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 6NS 3 NTS D10= 40073.37
 +/-
 WYNIK60.08
 MIEJSCE50