Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 22NS 2 NTS DA+1 15082.38
1207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 23NS 4 SS H8+1 65038.97
1207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 24NS 3 SW H2= 14049.29
2216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 4EW 4 HN SJ+1 65061.21
2216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 5EW 2 SN D3= 11041.76
2216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 6EW 3 SS D10= 14056.52
3212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 13EW 5 C xS C4-2 50090.53
3212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 14EW 3 NTN SJ-1 5069.28
3212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 15EW 3 NTW S2+3 49092.85
4215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 1NS 4 HN C10+2 48049.29
4215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 2NS 4 SW HA+1 45011.57
4215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 3NS 6 NTS DQ+1 102068.15
5213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 31EW 5 CW C8= 40074.56
5213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 32EW 2 HE C10+2 17085.12
5213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 33EW 2 HN DJ= 11056.78
6208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 7EW 2 CN H9-1 10038.39
6208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 8EW 4 SE CK= 42054.63
6208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 9EW 5 SN DK-1 5082.27
7214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 16EW 3 HS SA= 14034.77
7214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 17EW 3 NTN DJ-1 5067.50
7214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 18EW 3 NTS HK+1 63018.46
8211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 28NS 4 S xE CA= 5908.31
8211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 29NS 2 SW C7+2 17041.49
8211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 30NS 3 NTS D6+1 43092.60
9210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 10NS 4 SE HA= 62031.87
9210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 11NS 3 NTE SJ+2 4602.48
9210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 12NS 3 NTN C8= 60065.30
10209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 25NS 3 NTN S3= 40059.51
10209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 26NS 4 SW HA-1 10088.20
10209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 27NS 3 H xN SJ-1 10064.79
11205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 19EW 3 CS H3= 11043.21
11205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 20EW 1 NTW S10+1 12070.36
11205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 21EW 4 HS C3= 62049.46
 +/-
 WYNIK55.81
 MIEJSCE131