Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 205: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 1EW 4 HS S8+2 48050.71
1216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 2EW 3 NTE H6-2 10013.70
1216: P. Wnuk - S. Borowiecki, 8.0, LD 3EW 6 HN SQ+1 101055.87
2211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 10EW 4 SE D5= 62068.13
2211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 11EW 4 DE SJ= 13060.64
2211: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 12EW 2 DE S4-2 10077.40
3214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 31NS 5 CW SQ= 40025.44
3214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 32NS 1 NTN H6-3 15026.58
3214: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 33NS 2 HN D3+1 14077.35
4212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 28EW 4 S xE CA= 59091.69
4212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 29EW 2 SW C5+2 17058.51
4212: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 30EW 3 NTN DK-2 10094.22
5207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 4EW 4 HN SJ-1 10093.41
5207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 5EW 3 CE S2= 11079.39
5207: M. Mazerant - M. Niciak, 0.0, LD 6EW 1 SS D10-1 5077.17
6213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 13EW 3 C xS D4-1 20076.61
6213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 14EW 2 HN D5+1 14034.47
6213: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 1.0, LD 15EW 3 NTW H8+1 43035.36
7210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 25NS 1 NTS H4+3 18044.72
7210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 26NS 4 SW HA= 62030.11
7210: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 27NS 5 C xS SA-5 11001.23
8209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 7NS 2 H xN D2-1 20021.43
8209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 8NS 4 SE CK+1 45011.75
8209: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 9NS 4 SN DA+1 45076.60
9208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 22NS 1 NTS D4+1 12072.42
9208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 23NS 4 SN DK+1 65038.97
9208: T. Witek - L. Pyda, 0.0, LD 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
10215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 16EW 3 HS SA= 14034.77
10215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 17EW 2 S xW HA-2 30020.72
10215: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 18EW 4 SN H10= 62032.08
11206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 19NS 3 CS H3= 11056.79
11206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 20NS 1 NTW S10+1 12029.64
11206: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 21NS 4 HS C3= 62050.54
 +/-
 WYNIK51.23
 MIEJSCE273