Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 202: J. Mońko - M. Fularz, 3.5, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1191: B. Urbaniak - B. Piotrowicz, 8.0, LB 4NS 3 NTN S4+3 69093.06
1191: B. Urbaniak - B. Piotrowicz, 8.0, LB 5NS 4 HN HA-1 10029.57
1191: B. Urbaniak - B. Piotrowicz, 8.0, LB 6NS 4 CN HQ+1 15050.54
2192: R. Król - E. Szczepański, 14.0, LB 7NS 4 HS D5-4 4006.25
2192: R. Król - E. Szczepański, 14.0, LB 8NS 4 SE CK= 42045.37
2192: R. Król - E. Szczepański, 14.0, LB 9NS 5 SN DA= 45076.60
3193: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 10NS 6 HN S3-4 40055.99
3193: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 11NS 3 NTW SK+2 4602.48
3193: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 12NS 4 SS H6-2 2005.52
4194: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 13NS 4 C xS D2= 71095.89
4194: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 14NS 4 H xN C2-1 10010.72
4194: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 15NS 3 NTW S2+2 46028.22
5195: I. Lachowicz - A. Grygorczuk, 10.0, LB 16NS 3 HS SA= 14065.23
5195: I. Lachowicz - A. Grygorczuk, 10.0, LB 17NS 3 CN DJ= 11052.14
5195: I. Lachowicz - A. Grygorczuk, 10.0, LB 18NS 1 NTN C6+1 12021.69
6196: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 19NS 2 SN HK= 11056.79
6196: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 20NS 2 SS H5-1 10072.14
6196: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 21NS 4 HS DA= 62050.54
7197: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 22NS 1 NTS D3+1 12072.42
7197: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 23NS 5 S xN S4-1 2000.89
7197: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 24NS 1 NTS S3-3 15033.16
8187: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 25NS 3 NTS S5+1 43082.92
8187: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 26NS 4 SE S3-1 10088.20
8187: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 27NS 4 DS S10-2 10064.79
9188: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 28NS 5 C xS S3-1 20047.83
9188: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 29NS 3 SW C5+1 17041.49
9188: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 30NS 2 SS D6+1 14060.47
10189: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 31NS TD 60.00
10189: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 32NS 2 CN D6-1 5071.32
10189: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 33NS 1 NTN D2-1 5010.67
11190: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 1NS 6 HS S8= 98090.92
11190: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 2NS 3 NTE C4-2 10086.30
11190: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 3NS 6 CN DQ+1 94029.00
 +/-
 WYNIK50.28
 MIEJSCE304