Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 160: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1164: W. Biernat - A. Parmonik, 9.0, LB 22NS 1 H xS DK+1 26090.21
1164: W. Biernat - A. Parmonik, 9.0, LB 23NS 4 SS H2+1 65038.97
1164: W. Biernat - A. Parmonik, 9.0, LB 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
2174: K. Czyżyk - T. Kijak, 3.0, LB 4EW 2 HN H8+1 14087.54
2174: K. Czyżyk - T. Kijak, 3.0, LB 5EW 1 NTN S8= 9057.88
2174: K. Czyżyk - T. Kijak, 3.0, LB 6EW 1 SS D10+2 14056.52
3172: B. Soroko - M. Marciniak, 5.0, LB 13EW 5 CN S2-1 10057.68
3172: B. Soroko - M. Marciniak, 5.0, LB 14EW 3 NTN DQ-1 5069.28
3172: B. Soroko - M. Marciniak, 5.0, LB 15EW 3 NTE H3+2 46071.78
4171: J. Buśko - J. Glezer, 1.5, LB 19NS 3 SN HK-1 5024.82
4171: J. Buśko - J. Glezer, 1.5, LB 20NS 2 SS H5+1 14096.25
4171: J. Buśko - J. Glezer, 1.5, LB 21NS 4 HS DA+1 65094.44
5159: W. Waszkowiak - A. Rękosiak, 19.0, LB 25NS 3 NTN S4+1 43082.92
5159: W. Waszkowiak - A. Rękosiak, 19.0, LB 26NS 2 SW CJ+2 17059.86
5159: W. Waszkowiak - A. Rękosiak, 19.0, LB 27NS 3 DS H9-2 10064.79
6161: C. Żuchowski - J. Śniadecki, 5.5, LB 28EW 4 SE CA= 42070.21
6161: C. Żuchowski - J. Śniadecki, 5.5, LB 29EW 3 SE C5+1 17058.51
6161: C. Żuchowski - J. Śniadecki, 5.5, LB 30EW 3 NTN D5-2 10094.22
7169: G. Gruszczyńska - R. Komar, 6.5, LB/WP 1EW 4 HN C9+2 48050.71
7169: G. Gruszczyńska - R. Komar, 6.5, LB/WP 2EW 3 NTE H6-2 10013.70
7169: G. Gruszczyńska - R. Komar, 6.5, LB/WP 3EW 6 HN C8+1 101055.87
8167: C. Plachimowicz - M. Grzesiak, 9.0, LB 10EW 3 SW HA+1 17027.64
8167: C. Plachimowicz - M. Grzesiak, 9.0, LB 11EW 3 DE SJ+1 13060.64
8167: C. Plachimowicz - M. Grzesiak, 9.0, LB 12EW 3 NTS H5= 60034.70
9162: J. Podgruszewski - R. Gralak, 2.0, WP 7NS 3 H xS D8-2 5004.29
9162: J. Podgruszewski - R. Gralak, 2.0, WP 8NS 6 SE CK-2 10093.06
9162: J. Podgruszewski - R. Gralak, 2.0, WP 9NS 4 SN DA+1 45076.60
10173: W. Kiełbik - E. Śniadecki, 2.0, LB 31NS 1 CW SQ+4 15053.99
10173: W. Kiełbik - E. Śniadecki, 2.0, LB 32NS 2 SS HQ-2 10057.53
10173: W. Kiełbik - E. Śniadecki, 2.0, LB 33NS 2 HN DJ+1 14077.35
11170: K. Bak - A. Łagowski, 3.5, LB 16EW 3 HS SA-1 5075.45
11170: K. Bak - A. Łagowski, 3.5, LB 17EW 1 NTN D5-2 10085.89
11170: K. Bak - A. Łagowski, 3.5, LB 18EW 3 NTN H10-1 10090.50
 +/-
 WYNIK63.82
 MIEJSCE11