Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 129: J. Łakomy - A. Grela, 16.0, KP, KP/289

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1124: P. Litwin - S. Cieślewicz, 7.5, KP 7EW 2 SE DJ= 11062.32
1124: P. Litwin - S. Cieślewicz, 7.5, KP 8EW 5 SE CK-1 5017.44
1124: P. Litwin - S. Cieślewicz, 7.5, KP 9EW 4 SN CJ= 42055.32
2127: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 28NS 4 H xW H3-2 30090.25
2127: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 29NS 4 SW C5= 62013.23
2127: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 30NS 3 NTN DK-1 5028.52
3125: I. Smyk - J. Mitke, 6.0, KP 25EW 3 NTN S4= 40040.49
3125: I. Smyk - J. Mitke, 6.0, KP 26EW 3 NTE H3= 60050.88
3125: I. Smyk - J. Mitke, 6.0, KP 27EW 2 HN C10-2 10035.21
4120: E. Ogonek - P. Szczuka, 13.0, KP 1EW 4 HS S8+2 48050.71
4120: E. Ogonek - P. Szczuka, 13.0, KP 2EW 5 DE H9-2 10013.70
4120: E. Ogonek - P. Szczuka, 13.0, KP 3EW 6 NTS DQ+1 102031.85
5126: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 10EW 4 SE HA= 62068.13
5126: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 11EW 1 NTE SJ+3 18089.89
5126: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 12EW 3 NTS D5+1 63017.79
6123: Z. Ehlert - R. Kowalkowski, 10.0, KP 22NS 1 NTS D4= 9036.66
6123: Z. Ehlert - R. Kowalkowski, 10.0, KP 23NS 4 SS C2+2 68070.11
6123: Z. Ehlert - R. Kowalkowski, 10.0, KP 24NS 1 NTS S3-3 15033.16
7122: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 4NS 3 NTN H9+3 69093.06
7122: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 5NS 3 CE H4= 11020.61
7122: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 6NS 4 SS D10= 42088.04
8121: T. Domka - L. Zdrojewski, 7.0, KP 19NS 2 SS DJ= 11056.79
8121: T. Domka - L. Zdrojewski, 7.0, KP 20NS 3 CW SA= 11056.43
8121: T. Domka - L. Zdrojewski, 7.0, KP 21NS 3 NTS C9+1 63080.82
9128: Z. Walenciak - E. Guziołek, 4.0, KP 13EW 5 CN DQ-2 20076.61
9128: Z. Walenciak - E. Guziołek, 4.0, KP 14EW 2 HN C2+1 14034.47
9128: Z. Walenciak - E. Guziołek, 4.0, KP 15EW 3 NTE HQ+1 43035.36
10119: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 16NS 1 SW HJ-2 20093.90
10119: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 17NS 2 SN H7= 11052.14
10119: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 18NS 3 NTS HK+1 63081.54
11130: R. Mrukowski - G. Prusak, 10.0, KP 31EW 5 CW SQ= 40074.56
11130: R. Mrukowski - G. Prusak, 10.0, KP 32EW 2 HE C9+2 17085.12
11130: R. Mrukowski - G. Prusak, 10.0, KP 33EW 2 HN DJ= 11056.78
 +/-
 WYNIK54.30
 MIEJSCE170