Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 123: Z. Ehlert - R. Kowalkowski, 10.0, KP, KP/289

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1127: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 19NS 3 H xE SK-1 20083.03
1127: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 20NS 1 NTW S10+1 12029.64
1127: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 21NS 4 HS S2-1 1009.32
2126: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 1NS 5 HS D4+1 48049.29
2126: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 2NS 5 DE CA-2 10086.30
2126: M. Rejniak - W. Buśko, 4.5, KP 3NS 7 NTS D5= 152094.30
3122: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 28EW 3 NT xN D6= 7502.17
3122: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 29EW 3 SE C7= 14035.33
3122: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 30EW 1 NTN DQ+1 12045.49
4124: P. Litwin - S. Cieślewicz, 7.5, KP 31NS 5 CW SQ= 40025.44
4124: P. Litwin - S. Cieślewicz, 7.5, KP 32NS 2 HE C9= 11043.10
4124: P. Litwin - S. Cieślewicz, 7.5, KP 33NS 2 HN D3= 11043.22
5130: R. Mrukowski - G. Prusak, 10.0, KP 13EW 4 SE S9-1 10045.89
5130: R. Mrukowski - G. Prusak, 10.0, KP 14EW 2 HN C2+1 14034.47
5130: R. Mrukowski - G. Prusak, 10.0, KP 15EW 3 NTW H8+3 49092.85
6129: J. Łakomy - A. Grela, 16.0, KP 22EW 1 NTS D4= 9063.34
6129: J. Łakomy - A. Grela, 16.0, KP 23EW 4 SS C2+2 68029.89
6129: J. Łakomy - A. Grela, 16.0, KP 24EW 1 NTS S3-3 15066.84
7121: T. Domka - L. Zdrojewski, 7.0, KP 10NS 3 SE HA+1 17072.36
7121: T. Domka - L. Zdrojewski, 7.0, KP 11NS 3 HN CA-2 10073.23
7121: T. Domka - L. Zdrojewski, 7.0, KP 12NS 3 C xW SK-2 30042.17
8119: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 7EW 4 HN CA-3 30089.82
8119: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 8EW 6 S xE CK-2 3001.07
8119: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 9EW 4 SN CJ= 42055.32
9125: I. Smyk - J. Mitke, 6.0, KP 16EW 3 HS SK= 14034.77
9125: I. Smyk - J. Mitke, 6.0, KP 17EW 3 SS C3-2 10085.89
9125: I. Smyk - J. Mitke, 6.0, KP 18EW 4 SS HK= 62032.08
10120: E. Ogonek - P. Szczuka, 13.0, KP 25EW 1 NTS H4+3 18055.28
10120: E. Ogonek - P. Szczuka, 13.0, KP 26EW 3 NTW D4-1 10011.80
10120: E. Ogonek - P. Szczuka, 13.0, KP 27EW 3 SE DK+1 17059.86
11128: Z. Walenciak - E. Guziołek, 4.0, KP 4NS 3 NTS D6+1 63025.27
11128: Z. Walenciak - E. Guziołek, 4.0, KP 5NS 2 SN D3+1 14084.23
11128: Z. Walenciak - E. Guziołek, 4.0, KP 6NS 4 CN HQ+1 15050.54
 +/-
 WYNIK50.11
 MIEJSCE309