Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 103: M. Betliński - Ł. Kasperczyk, 2.0, DS/MP, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
193: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 25EW 3 NTS H9+1 43017.08
193: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 26EW 4 SW HA= 62069.89
193: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 27EW 4 D xN D2-2 30072.71
294: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 31EW 2 S xN D2-1 20063.23
294: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 32EW 1 NTN HA-2 10042.47
294: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 33EW 1 HN D5+2 14022.65
395: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 4EW 4 HN C2= 62080.25
395: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 5EW 4 SN C8-2 20090.32
395: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 6EW 3 NTN D2-3 15095.10
485: B. Małyszko - N. Szoka, 0.0, 10EW 4 SE H9= 62068.13
485: B. Małyszko - N. Szoka, 0.0, 11EW 1 DE S10+3 13060.64
485: B. Małyszko - N. Szoka, 0.0, 12EW 4 DE S4-3 15067.26
586: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 16EW 3 HS SA= 14034.77
586: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 17EW 4 SN C4-2 10085.89
586: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 18EW 2 NTN H6+2 18061.65
687: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 22EW 1 NTS DA+3 18014.41
687: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 23EW 4 SN H6+1 65061.03
687: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 24EW 3 SW C6+1 17083.33
788: P. Świątkowski - T. Zaborowski, 0.5, DS 28EW 4 SE D2= 42070.21
788: P. Świątkowski - T. Zaborowski, 0.5, DS 29EW 2 SW C5+1 14035.33
788: P. Świątkowski - T. Zaborowski, 0.5, DS 30EW 3 DE C5-3 15036.28
889: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 1NS 6 HN S2= 98090.92
889: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 2NS 1 SE D2+2 14044.66
889: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 3NS 6 NTN C2+1 102068.15
990: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 7NS 2 SE DJ= 11037.68
990: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 8NS 4 SE CK= 42045.37
990: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 9NS 5 SN DA-1 5017.73
1091: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 13NS 5 C xN S2-2 5009.47
1091: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 14NS 4 HN DQ-2 10010.72
1091: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 15NS 3 NTE H3+2 46028.22
 +/-
 WYNIK52.85
 MIEJSCE225