Turniej na maksy

Piątek, 11 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka KOIM/313
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
230Agnieszka Pietrzyk
Tomasz Pawełczyk
5.0
2.5
OP
SL
KOIM/31363.9310
551Bartosz Żbik
Michał Wróbel
1.5
5.0
MP
OP
KOIM/31361.238
628Adam Pigulski
Michał Kuczkowski
2.0
2.5
DS
MP
KOIM/31360.467
732Grzegorz Walczewski
Jakub Ryczan
1.5
0.5
SLKOIM/31360.287
1037Adam Krysiak
Marek Janaszkiewicz
4.0
3.0
LDKOIM/31358.585
1227Przemysław Kurzak
Lech Adamus
2.5
1.0
OP
MP
KOIM/31357.394
1447Karolina Melkonyan
Aleks Bukat
1.0
0.0
MA
DS
KOIM/31356.993
1515Zbigniew Nowak
Andrzej Jabłoński
4.0
4.0
ZPKOIM/31356.972
1618Michał Kaleta
Mateusz Krzemyk
3.0
1.5
SL
MP
KOIM/31356.822
1841Aron Shindler
Adrian Bakalarz
1.0
7.0
MP
SL
KOIM/31355.772
1926Dominik Caus
Dominik Rajtar
1.5
1.5
SL
MP
KOIM/31355.622
2145Maciej Kędzierski
Oskar Tokarczuk
2.5
1.5
MP
DS
KOIM/31354.472
2229Wiktor Pantak
Łukasz Kasperczyk
1.5
1.5
SL
MP
KOIM/31354.312
2534Ryhor Abramovich
Szymon Armata
2.0
1.0
SW
DS
KOIM/31353.011
2743Aleksander Pietrow
Katarzyna Abratkiewicz
1.0
2.5
MP
ZP
KOIM/31352.591
2836Hieronim Dzieślewski
Agata Kowal
1.5
7.0
MPKOIM/31352.331
2924Marta Armuła
Natalia Staroń
1.0
1.0
MPKOIM/31351.891
3014Zbigniew Armata
Ryszard Rosikiewicz
2.0
1.0
DSKOIM/31351.541
3148Joanna Kokot
Dominika Ocylok
1.5
2.0
DSKOIM/31351.431
3423Marek Gogołowicz
Andrzej Hermansdorfer
2.0
7.0
SLKOIM/31350.15
3517Wojciech Okuniewski
Szymon Superson
2.0
1.5
PM
MP
KOIM/31349.71
3650Michał Mirecki
Wojciech Abratkiewicz
1.5
2.5
MP
ZP
KOIM/31349.06
4433Emil Dragańczuk
Michał Powałka
1.0
1.0
PDKOIM/31347.53
4538Tomasz Zaleski
Adam Wszeborowski
4.0
4.0
PDKOIM/31347.32
4639Sebastian Zimorski
Grzegorz Czapulak
0.0
5.0
DSKOIM/31346.46
4744Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
1.5
2.0
MPKOIM/31346.30
4820Konrad Nosal
Tomasz Ustrzycki
0.5
1.0
MPKOIM/31346.14
4931Natalia Szoka
Maciej Czajkowski
0.0
4.0

MA
KOIM/31346.07
5049Mikołaj Bogucki
Szymon Ciosek
0.5
1.0
MPKOIM/31345.85
5142Ryszard Wiącek
Andrzej Bojda
2.0
0.0
DS
KOIM/31345.05
5213Michalina Krysiak
Martin Kaleta
0.5
1.0
PM
SL
KOIM/31344.89
5635Mariana Hernandez
Kacper Wieczorkowski
1.5
1.5
MA
MP
KOIM/31342.52
5746Maciej Betliński
Julia Grodzka
0.5
1.5
DS
LU
KOIM/31342.09
6125Jeremi Mazur
Przemysław Pasiński
1.5
1.5
MPKOIM/31336.73
6240Paweł Świątkowski
Tymoteusz Zaborowski
0.0
0.5
DSKOIM/31335.49
6321Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
KOIM/31335.25
6422Mirosława Stachura
Cezary Batóg
0.5
0.0
DS
ZP
KOIM/31333.43

Statystyka ośrodków...