Turniej na maksy

Piątek, 11 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
161Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
3.0
5.0
LBLB/12767.3510
230Agnieszka Pietrzyk
Tomasz Pawełczyk
5.0
2.5
OP
SL
KOIM/31363.9310
39Paweł Litwiński
Andrzej Litwiński
7.0
5.0
DSDS/6762.659
458Zbigniew Wochowski
Tomasz Skibiński
2.0
2.0
LBLB/12762.019
551Bartosz Żbik
Michał Wróbel
1.5
5.0
MP
OP
KOIM/31361.238
628Adam Pigulski
Michał Kuczkowski
2.0
2.5
DS
MP
KOIM/31360.467
732Grzegorz Walczewski
Jakub Ryczan
1.5
0.5
SLKOIM/31360.287
812Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6759.666
968Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LBLB/26559.506
1037Adam Krysiak
Marek Janaszkiewicz
4.0
3.0
LDKOIM/31358.585
1166Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LBLB/26558.234
1227Przemysław Kurzak
Lech Adamus
2.5
1.0
OP
MP
KOIM/31357.394
136Dariusz Budnik
Zbigniew Sobczyk
2.5
12.0
DSDS/6757.003
1447Karolina Melkonyan
Aleks Bukat
1.0
0.0
MA
DS
KOIM/31356.993
1515Zbigniew Nowak
Andrzej Jabłoński
4.0
4.0
ZPKOIM/31356.972
1618Michał Kaleta
Mateusz Krzemyk
3.0
1.5
SL
MP
KOIM/31356.822
175Marcin Pastudzki
Anna Jankowska
2.5
3.0
DSDS/6756.692
1841Aron Shindler
Adrian Bakalarz
1.0
7.0
MP
SL
KOIM/31355.772
1926Dominik Caus
Dominik Rajtar
1.5
1.5
SL
MP
KOIM/31355.622
2063Tadeusz Birecki
Janusz Starke
5.0
0.5
LBLB/26555.292
2145Maciej Kędzierski
Oskar Tokarczuk
2.5
1.5
MP
DS
KOIM/31354.472
2229Wiktor Pantak
Łukasz Kasperczyk
1.5
1.5
SL
MP
KOIM/31354.312
2353Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12753.652
2411Marian Krzypkowski
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DSDS/6753.622
2534Ryhor Abramovich
Szymon Armata
2.0
1.0
SW
DS
KOIM/31353.011
2654Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/12752.961
2743Aleksander Pietrow
Katarzyna Abratkiewicz
1.0
2.5
MP
ZP
KOIM/31352.591
2836Hieronim Dzieślewski
Agata Kowal
1.5
7.0
MPKOIM/31352.331
2924Marta Armuła
Natalia Staroń
1.0
1.0
MPKOIM/31351.891
3014Zbigniew Armata
Ryszard Rosikiewicz
2.0
1.0
DSKOIM/31351.541
3148Joanna Kokot
Dominika Ocylok
1.5
2.0
DSKOIM/31351.431
322Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6750.551
3369Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LBLB/26550.221
3423Marek Gogołowicz
Andrzej Hermansdorfer
2.0
7.0
SLKOIM/31350.15
3517Wojciech Okuniewski
Szymon Superson
2.0
1.5
PM
MP
KOIM/31349.71
3650Michał Mirecki
Wojciech Abratkiewicz
1.5
2.5
MP
ZP
KOIM/31349.06
3710Wojciech Skonieczny
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DSDS/6748.73
3856Jerzy Glezer
Juliusz Buśko
1.0
0.5
LBLB/12748.42
3967Stanisław Miłaszewicz
Józef Sikora
5.0
5.0
LBLB/26548.28
403Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/6748.20
418Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6748.15
4257Błażej Franczyk
Kacper Tanaś
1.0
1.5
LBLB/12748.09
4359Barbara Soroko
Wioletta Parmonik
2.0
2.5
LBLB/12748.01
4433Emil Dragańczuk
Michał Powałka
1.0
1.0
PDKOIM/31347.53
4538Tomasz Zaleski
Adam Wszeborowski
4.0
4.0
PDKOIM/31347.32
4639Sebastian Zimorski
Grzegorz Czapulak
0.0
5.0
DSKOIM/31346.46
4744Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
1.5
2.0
MPKOIM/31346.30
4820Konrad Nosal
Tomasz Ustrzycki
0.5
1.0
MPKOIM/31346.14
4931Natalia Szoka
Maciej Czajkowski
0.0
4.0

MA
KOIM/31346.07
5049Mikołaj Bogucki
Szymon Ciosek
0.5
1.0
MPKOIM/31345.85
5142Ryszard Wiącek
Andrzej Bojda
2.0
0.0
DS
KOIM/31345.05
5213Michalina Krysiak
Martin Kaleta
0.5
1.0
PM
SL
KOIM/31344.89
5370Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
0.5
0.0
LBLB/26544.73
5464Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LBLB/26543.85
551Andrzej Pliszczyński
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6743.74
5635Mariana Hernandez
Kacper Wieczorkowski
1.5
1.5
MA
MP
KOIM/31342.52
5746Maciej Betliński
Julia Grodzka
0.5
1.5
DS
LU
KOIM/31342.09
5865Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LBLB/26539.88
594Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6739.13
6055Edward Śniadecki
Marian Grzesiak
2.0
4.0
LBLB/12737.17
6125Jeremi Mazur
Przemysław Pasiński
1.5
1.5
MPKOIM/31336.73
6240Paweł Świątkowski
Tymoteusz Zaborowski
0.0
0.5
DSKOIM/31335.49
6321Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
KOIM/31335.25
6422Mirosława Stachura
Cezary Batóg
0.5
0.0
DS
ZP
KOIM/31333.43
657Leszek Haber
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
OP
DS/6732.62
6660Grażyna Martyńska
Hanna Kaluba
0.0
0.0
NZLB/12732.34

Statystyka ośrodków...