Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka KOIM/313
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
225Julia Grodzka
Dominik Caus
1.5
1.5
LU
SL
KOIM/3132.4061.689
347Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
3.0
2.0
SL
PM
KOIM/31360.888
413Szymon Superson
Ryhor Abramovich
1.5
2.0
MP
SW
KOIM/31345.928
533Adam Krysiak
Marek Janaszkiewicz
4.0
3.0
LDKOIM/3132.4039.267
739Agata Kowal
Michał Mirecki
7.0
1.5
MPKOIM/31335.656
89Mateusz Krzemyk
Mariana Hernandez
1.5
1.5
MP
MA
KOIM/31332.485
1041Marcin Kuflowski
Karolina Melkonyan
4.0
1.0
MP
MA
KOIM/31328.784
1211Andrzej Hermansdorfer
Tomasz Pawełczyk
7.0
2.5
SLKOIM/31321.653
1312Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
4.0
4.0
PDKOIM/31320.972
1510Lech Adamus
Przemysław Kurzak
1.0
2.5
MP
OP
KOIM/31318.892
1637Michał Kuczkowski
Aron Shindler
2.5
1.0
MPKOIM/31318.732
1720Mikołaj Bogucki
Przemysław Pasiński
0.5
1.5
MPKOIM/31318.662
2234Eugeniusz Konik
Ryszard Wiącek
4.0
2.0
OP
DS
KOIM/3132.4011.921
2314Joanna Kokot
Agnieszka Pietrzyk
1.5
5.0
DS
OP
KOIM/31310.001
2448Zbigniew Armata
Michalina Krysiak
2.0
0.5
DS
PM
KOIM/3139.931
2522Bartosz Żbik
Adam Pigulski
1.5
2.0
MP
DS
KOIM/3132.409.501
2616Łukasz Kasperczyk
Tomasz Ustrzycki
1.5
1.0
MPKOIM/3137.751
2727Adrian Bakalarz
Maciej Kędzierski
7.0
2.5
SL
MP
KOIM/3132.406.031
2918Szymon Ciosek
Franciszek Kurlit
1.0
1.5
MPKOIM/3133.651
3040Grzegorz Czapulak
Marek Gogołowicz
5.0
2.0
DS
SL
KOIM/3133.291
3242Dariusz Sterniczuk
Aleks Bukat
5.0
0.0
PD
DS
KOIM/3130.71
3319Katarzyna Rębisz
Lech Rębisz
1.5
1.5
DSKOIM/313-3.48
3443Oskar Tokarczuk
Ryszard Rosikiewicz
1.5
1.0
DSKOIM/313-4.07
3615Emil Dragańczuk
Michał Powałka
1.0
1.0
PDKOIM/313-6.03
3830Kacper Kuflowski
Dominik Rajtar
2.0
1.5
MPKOIM/3132.40-6.37
3935Michał Wróbel
Dominika Ocylok
5.0
2.0
OP
DS
KOIM/313-8.33
4131Katarzyna Abratkiewicz
Jakub Ryczan
2.5
0.5
ZP
SL
KOIM/3132.40-11.16
4245Kacper Wieczorkowski
Szymon Armata
1.5
1.0
MP
DS
KOIM/313-12.22
4338Wiktor Pantak
Martin Kaleta
1.5
1.0
SLKOIM/313-13.06
4624Konrad Nosal
Kinga Kowal
0.5
1.0
MPKOIM/3132.40-16.39
4923Roman Jagielski
Grażyna Piorun
3.0
1.5
LDKOIM/3132.40-25.70
5032Aleksander Pietrow
Hieronim Dzieślewski
1.0
1.5
MPKOIM/3132.40-28.76
5244Marta Armuła
Natalia Staroń
1.0
1.0
MPKOIM/313-30.50
5326Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
KOIM/3132.40-34.42
5528Tymoteusz Zaborowski
Paweł Świątkowski
0.5
0.0
DSKOIM/3132.40-40.04
5646Sebastian Zimorski
Cezary Batóg
0.0
0.0
DS
ZP
KOIM/313-43.36
5836Jeremi Mazur
Grzegorz Walczewski
1.5
1.5
MP
SL
KOIM/313-46.44
5929Bartek Drabiński
Jacek Żygowski
0.5
0.0
PMKOIM/3132.40-49.09
6021Marta Bojda
Andrzej Bojda
0.0
0.0
KOIM/313-55.72

Statystyka ośrodków...