Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 51: A. Richter - M. Wybranowski, 7.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
152: H. Nowacki - R. Nowicki, 9.0, WP 3NS 1 NTW C5+1 1200.31
152: H. Nowacki - R. Nowicki, 9.0, WP 4NS 1 NTW H4+1 1203.00
255: E. Dota - L. Zembrowski, 6.5, WP 9EW 3 NTN D5-1 507.00
255: E. Dota - L. Zembrowski, 6.5, WP 10EW 3 NTE HJ+3 6900.76
354: M. Maliński - G. Domieracka, 0.0, NZ 13EW 4 CN H9-3 3007.03
354: M. Maliński - G. Domieracka, 0.0, NZ 14EW 4 HE S5-1 50-3.21
457: D. Pawlak - R. Ciesielski, 4.0, WP 7EW 4 HE SJ= 6205.14
457: D. Pawlak - R. Ciesielski, 4.0, WP 8EW 4 DS HQ= 1305.93
560: M. Miętkiewska - A. Peszke, 6.5, WP 19EW 4 SN CK= 420-4.97
560: M. Miętkiewska - A. Peszke, 6.5, WP 20EW 4 SW C8-3 300-11.55
656: S. Tomaszewski - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 15EW 3 NTN DJ+1 630-1.21
656: S. Tomaszewski - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 16EW 4 SS D6+1 4500.21
762: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, WP 17NS 4 HN DJ+2 480-1.17
762: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, WP 18NS 2 DS CA-1 100-5.59
859: W. Rakowski - M. Masłowski, 2.5, WP 23NS 2 SS DA-1 1002.31
859: W. Rakowski - M. Masłowski, 2.5, WP 24NS 6 HN CQ-1 50-11.07
961: L. Suszczyńska - M. Węglewska, 0.5, WP 1NS 6 DE C6= 920-9.03
961: L. Suszczyńska - M. Węglewska, 0.5, WP 2NS 4 SE DJ= 4201.59
1050: J. Stefanowski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 5NS 2 HW CA+2 1704.31
1050: J. Stefanowski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 6NS 5 HE SJ-1 1002.31
1153: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP 21NS 3 SE S9= 140-2.69
1153: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP 22NS 3 S xN D7-2 3000.28
1258: S. Żuberek - H. Duszyński, 8.0, WP 25EW 6 HS S4= 980-10.64
1258: S. Żuberek - H. Duszyński, 8.0, WP 26EW 2 HN H6+2 170-0.36
1349: J. Lubczyński - J. Kokociński, 10.0, WP 11EW 4 SW D7= 4207.55
1349: J. Lubczyński - J. Kokociński, 10.0, WP 12EW 4 HN D10+1 650-1.86
 +/-
 WYNIK-15.62
 MIEJSCE45