Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 48: Z. Armata - M. Krysiak, 2.5, DS/PM, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
137: M. Kuczkowski - A. Shindler, 3.5, MP NS 2 NTE D2+3 2103.45
137: M. Kuczkowski - A. Shindler, 3.5, MP NS 3 NTN C6+2 4601.79
235: M. Wróbel - D. Ocylok, 7.0, OP/DS NS 3 NTN H2+1 4304.03
235: M. Wróbel - D. Ocylok, 7.0, OP/DS NS 3 NTE C4+2 6600.17
336: J. Mazur - G. Walczewski, 3.0, MP/SL NS 2 SE DK+1 140-1.52
336: J. Mazur - G. Walczewski, 3.0, MP/SL NS 3 NTN S2+2 6601.86
440: G. Czapulak - M. Gogołowicz, 7.0, DS/SL NS 2 SS DA+1 1401.69
440: G. Czapulak - M. Gogołowicz, 7.0, DS/SL NS 3 SN HK-3 150-1.83
541: M. Kuflowski - K. Melkonyan, 5.0, MP/MA NS 6 C xN SA= 154013.45
541: M. Kuflowski - K. Melkonyan, 5.0, MP/MA NS 4 SN S9+1 450-0.21
638: W. Pantak - M. Kaleta, 2.5, SL NS 4 HN S3+2 480-1.17
638: W. Pantak - M. Kaleta, 2.5, SL NS 3 NTS H5= 6008.10
739: A. Kowal - M. Mirecki, 8.5, MP NS 4 DW SA-1 100-2.28
739: A. Kowal - M. Mirecki, 8.5, MP NS 3 H xE DA-1 20010.07
845: K. Wieczorkowski - S. Armata, 2.5, MP/DS NS 4 SE H7= 420-8.31
845: K. Wieczorkowski - S. Armata, 2.5, MP/DS NS 3 NTE S2+1 630-6.14
944: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP NS 3 DW SK+1 1301.52
944: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP NS 3 NTN CQ+3 4900.76
1043: O. Tokarczuk - R. Rosikiewicz, 2.5, DS NS 3 NTN DJ+3 490-0.14
1043: O. Tokarczuk - R. Rosikiewicz, 2.5, DS NS 2 HW HK-2 2001.04
1142: D. Sterniczuk - A. Bukat, 5.0, PD/DS NS 3 NTE C5+3 4900.90
1142: D. Sterniczuk - A. Bukat, 5.0, PD/DS NS 4 SE DJ+1 4500.69
1247: M. Kaleta - W. Okuniewski, 5.0, SL/PM NS 2 NTW H2+1 150-0.62
1247: M. Kaleta - W. Okuniewski, 5.0, SL/PM NS 2 S xS C2-3 800-10.21
1346: S. Zimorski - C. Batóg, 0.0, DS/ZP NS 4 H xE S7= 590-3.45
1346: S. Zimorski - C. Batóg, 0.0, DS/ZP NS 3 HE S2+1 170-3.72
 +/-
 WYNIK9.93
 MIEJSCE24