Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 43: O. Tokarczuk - R. Rosikiewicz, 2.5, DS, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
144: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 5EW 4 HE C2+1 4500.59
144: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 6EW 5 S xN H2-1 1002.66
242: D. Sterniczuk - A. Bukat, 5.0, PD/DS 7NS 3 NTE C6+1 630-5.14
242: D. Sterniczuk - A. Bukat, 5.0, PD/DS 8NS 3 NTN C6+2 4601.79
335: M. Wróbel - D. Ocylok, 7.0, OP/DS 13NS 3 NTN H9-1 100-3.03
335: M. Wróbel - D. Ocylok, 7.0, OP/DS 14NS 3 SS H10-1 500.79
437: M. Kuczkowski - A. Shindler, 3.5, MP 17NS 4 HS S6+2 480-1.17
437: M. Kuczkowski - A. Shindler, 3.5, MP 18NS 3 CS SA+2 150-0.48
539: A. Kowal - M. Mirecki, 8.5, MP 21NS 4 SE H7-1 502.17
539: A. Kowal - M. Mirecki, 8.5, MP 22NS 3 NTE S2+1 630-6.14
640: G. Czapulak - M. Gogołowicz, 7.0, DS/SL 11NS 3 SE DK+1 170-2.38
640: G. Czapulak - M. Gogołowicz, 7.0, DS/SL 12NS 3 NTN S6+2 6601.86
745: K. Wieczorkowski - S. Armata, 2.5, MP/DS 15EW 5 CN DJ= 600-0.52
745: K. Wieczorkowski - S. Armata, 2.5, MP/DS 16EW 4 SN D6+2 480-0.83
846: S. Zimorski - C. Batóg, 0.0, DS/ZP 1EW 5 CE H5+1 420-2.79
846: S. Zimorski - C. Batóg, 0.0, DS/ZP 2EW 4 SE H5+1 450-0.69
947: M. Kaleta - W. Okuniewski, 5.0, SL/PM 19NS 3 DW H5+1 130-6.86
947: M. Kaleta - W. Okuniewski, 5.0, SL/PM 20NS 4 SW D5= 620-4.55
1048: Z. Armata - M. Krysiak, 2.5, DS/PM 25EW 3 NTN DJ+3 4900.14
1048: Z. Armata - M. Krysiak, 2.5, DS/PM 26EW 2 HW HK-2 200-1.04
1141: M. Kuflowski - K. Melkonyan, 5.0, MP/MA 3EW 2 HE SQ= 110-0.59
1141: M. Kuflowski - K. Melkonyan, 5.0, MP/MA 4EW 3 NTW S10= 6006.97
1236: J. Mazur - G. Walczewski, 3.0, MP/SL 23EW 3 S xS C2-2 5007.14
1236: J. Mazur - G. Walczewski, 3.0, MP/SL 24EW 4 HN CQ+1 4500.28
1338: W. Pantak - M. Kaleta, 2.5, SL 9EW 3 NTS S2-1 507.00
1338: W. Pantak - M. Kaleta, 2.5, SL 10EW 4 NTE S8+2 6900.76
 +/-
 WYNIK-4.07
 MIEJSCE34