Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Wyniki z 16 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: K. Kukuła - S. Zagórski, 7.5, DS 5NS 3 SE H2+1 17062.61
15: K. Kukuła - S. Zagórski, 7.5, DS 6NS 3 CS SK+2 15065.32
217: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 13EW 4 CE DA= 13035.59
217: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 14EW 3 HS SQ= 14037.73
315: S. Zapaśnik - B. Sokół, 7.0, DS 17EW 3 NTE SQ-1 5028.83
315: S. Zapaśnik - B. Sokół, 7.0, DS 18EW 3 HW SJ-2 10061.36
411: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 11EW 3 HS DK-2 10040.09
411: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 12EW 2 HW C7-1 5038.18
52: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 23NS 3 NTW H9-2 20093.24
52: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 24NS 3 HW S5+1 17050.00
614: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 1NS TD 50.00
614: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 2NS 1 CxW C4= 14078.18
73: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 19NS 2 DN HA-4 2007.21
73: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 20NS 3 SS H7= 14083.33
818: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 15EW 1 NTS SQ-2 20097.75
818: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 16EW 2 HxW SK-1 20019.82
94: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 25EW 2 DN CT= 9045.05
94: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 26EW 3 NTS DK= 60011.37
1016: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 21NS 2 CW S8= 9051.35
1016: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 22NS 4 SS C3+2 48011.47
111: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS 9EW 3 NTS H9-1 5068.02
111: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS 10EW 3 SS CA+1 17077.93
1213: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS 3EW 4 DW S7-1 10012.61
1213: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS 4EW 3 HW CJ-3 3008.19
1312: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 7NS 4 SN CA+2 68052.70
1312: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 8NS 3 SS CT= 14042.34
 +/-
 WYNIK47.32
 MIEJSCE153