Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Wyniki z 16 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 15NS 2 CS D9-1 10070.72
111: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 16NS 3 NTN D4= 40086.94
214: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 19NS 1 NTW CJ= 9049.55
214: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 20NS 3 SS H7-1 10051.80
312: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 11NS 4 DE HK-1 5081.08
312: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 12NS 1 NTW D5-1 5061.82
418: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 7EW 5 CxW HQ-1 20096.40
418: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 8EW 4 SN S8-1 5081.08
513: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS 17EW 2 SxN DQ-1 10047.30
513: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS 18EW 2 SE H4-1 5083.18
616: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 13NS 3 NTW S6+1 63018.47
616: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 14NS 3 HS SQ-1 509.09
710: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 1EW 4 NTE H6+1 46082.86
710: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 2EW 1 NTW DJ+5 24079.54
89: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 21EW 1 SS D3-1 10063.96
89: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 22EW 6 CS C9= 92075.23
98: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 25NS 2 DN CT= 9054.95
98: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 26NS 3 NTS DK= 60088.63
101: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS 23NS 3 NTW C9-1 10074.77
101: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS 24NS 4 HE SK= 42033.78
1117: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 5EW 4 SE HK= 42068.02
1117: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 6EW 3 HW C4-2 20017.57
1215: S. Zapaśnik - B. Sokół, 7.0, DS 9EW 3 CN CK+1 13017.57
1215: S. Zapaśnik - B. Sokół, 7.0, DS 10EW 3 SS H7+1 17077.93
137: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 3EW 3 DW HQ+2 15078.38
137: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 4EW 3 CS HK= 11040.46
 +/-
 WYNIK61.20
 MIEJSCE11