Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Wyniki z 16 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 25: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: J. Kulczycki - P. Rapacki, 3.0, DS 1EW 4 SE H9+1 45062.96
121: J. Kulczycki - P. Rapacki, 3.0, DS 2EW 1 NTW S4+3 18065.45
121: J. Kulczycki - P. Rapacki, 3.0, DS 3EW 4 DW H5= 13056.31
223: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 16NS 4 SS HK-1 5026.58
223: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 17NS 3 DW CQ+1 13043.24
223: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 18NS 1 NTN D4+3 18089.54
322: J. Molenda - A. Kaźmierczak, 21.0, DS 10EW 4 H xW S7-1 20063.06
322: J. Molenda - A. Kaźmierczak, 21.0, DS 11EW 2 NTE HK= 12048.65
322: J. Molenda - A. Kaźmierczak, 21.0, DS 12EW 2 CS H6-2 20097.72
427: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS 22EW 6 CS C3= 92075.23
427: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS 23EW 3 NTW C4= 60064.41
427: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS 24EW 2 SS H8= 1104.50
520: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 13NS 3 DS CK-2 20050.00
520: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 14NS 3 HS SQ= 14062.27
520: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 15NS 2 CS SA= 9095.50
619: R. Suder - A. Suder, 5.0, DS 19NS 1 SE CA+1 11031.08
619: R. Suder - A. Suder, 5.0, DS 20NS 4 S xE CJ-1 20090.99
619: R. Suder - A. Suder, 5.0, DS 21NS 1 NTW S7-1 5066.67
728: W. Siuda - M. Kupnicki, 29.0, DS/WP 25EW 4 DN D5-3 15088.74
728: W. Siuda - M. Kupnicki, 29.0, DS/WP 26EW 3 HN D5-2 20088.18
728: W. Siuda - M. Kupnicki, 29.0, DS/WP 27EW 3 H xN D5-1 10053.19
824: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 4EW 5 C xS HA-2 50098.63
824: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 5EW 4 SE H2-1 5014.86
824: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 6EW 3 HW D5= 14097.30
926: E. Sokolińska - J. Kozioł, 2.5, DS 7NS 4 SN D8+2 68052.70
926: E. Sokolińska - J. Kozioł, 2.5, DS 8NS 4 SS DA-1 5018.92
926: E. Sokolińska - J. Kozioł, 2.5, DS 9NS 5 C xN SA-1 10013.96
 +/-
 WYNIK60.02
 MIEJSCE19