Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Wyniki z 16 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 18: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS 1NS 3 NTW H3+2 46017.14
11: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS 2NS 5 DW D8= 40011.37
22: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 3NS 2 CE SA= 9074.77
22: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 4NS 3 CS HA= 11059.54
33: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 5NS 4 SxE H4-1 10097.30
33: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 6NS 3 HW DT-3 30087.84
44: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 7NS 5 CxW HQ-1 2003.60
44: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 8NS 4 SN S8-1 5018.92
55: K. Kukuła - S. Zagórski, 7.5, DS 9NS 3 DN D3= 11061.71
55: K. Kukuła - S. Zagórski, 7.5, DS 10NS 3 SS CK+1 17022.07
66: S. Greszta - R. Majchrowski, 4.5, OP/DS 11NS 3 NTE H7+1 4305.86
66: S. Greszta - R. Majchrowski, 4.5, OP/DS 12NS 2 CE DJ-2 10088.63
77: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 13NS 3 NTE D4-1 10084.23
77: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 14NS 5 DN C2= 40094.09
88: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 15NS 1 NTS SQ-2 2002.25
88: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 16NS 2 HxW SK-1 20080.18
99: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 17NS 3 SN C3-2 10052.70
99: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 18NS 2 HW DK-1 5016.82
1010: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 19NS 2 DS SA-4 2007.21
1010: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 20NS 4 SS HT-2 20022.52
1111: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 21NS 1 NTE SJ= 9051.35
1111: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 22NS 6 CS C3= 92024.77
1212: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 23NS 3 NTW S7= 60035.59
1212: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 24NS 4 HW S2= 42033.78
1313: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS 25NS 3 DS HJ-2 10021.17
1313: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS 26NS 2 SS HJ= 11033.18
 +/-
 WYNIK42.64
 MIEJSCE204