Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Wyniki z 16 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: S. Zapaśnik - B. Sokół, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: S. Greszta - R. Majchrowski, 4.5, OP/DS 13NS 3 NTE D4-1 10084.23
16: S. Greszta - R. Majchrowski, 4.5, OP/DS 14NS TD 50.00
27: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 15NS 3 SW C4+1 1707.21
27: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 16NS 038.74
38: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 17NS 3 NTE SQ-1 5071.17
38: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 18NS 3 HW SJ-2 10038.64
49: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 19NS 3 DW CJ-2 20096.85
49: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 20NS 3 SS H7= 14083.33
510: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 21NS 1 NTE SJ+1 12021.62
510: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 22NS 4 SS C9+2 48011.47
611: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 23NS 3 NTW C4= 60035.59
611: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 24NS 2 SS H8-1 5075.23
712: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 25NS 4 DN ST-1 5037.84
712: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 26NS 3 CN HK+1 13052.27
813: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS 1NS 4 SW H9+1 45037.04
813: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS 2NS 2 DE ST+3 15058.64
91: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS 3NS 2 HS DA+2 17097.30
91: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS 4NS 3 NTS D4-1 10022.27
102: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 5NS 4 SE HK= 42031.98
102: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 6NS 5 CxS DA= 55098.20
113: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 7NS 4 SS H6+2 68052.70
113: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 8NS 4 SS HA-1 5018.92
124: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 9NS 3 CN CK+1 13082.43
124: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 10NS 3 SS H7+1 17022.07
135: K. Kukuła - S. Zagórski, 7.5, DS 11NS 3 HS DK-2 10059.91
135: K. Kukuła - S. Zagórski, 7.5, DS 12NS 1 NTW D5-1 5061.82
 +/-
 WYNIK51.83
 MIEJSCE90