Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Wyniki z 16 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 128: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1141: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 19NS 2 CS H7-1 5063.51
1141: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 20NS 4 SxS H7-1 20022.52
2125: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 21NS 1 NTE SJ+1 12021.62
2125: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 22NS 5 NTN H9+1 49014.23
3120: J. Herman - J. Michałek, 32.0, MP/SL 23NS 3 NTE CT+1 6307.21
3120: J. Herman - J. Michałek, 32.0, MP/SL 24NS 4 CN DK-2 10063.96
3135: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 25NS 3 DS DT-1 5037.84
3135: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 26NS 3 NTN D9= 60088.63
3121: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 27NS 3 NTW H8= 4004.02
3121: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 28NS 7 HW H5= 151053.36
4127: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 1NS 4 SW H3+1 45037.04
4127: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 2NS 1 DW S4+4 15058.64
5138: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 3NS 2 SS CJ-2 10069.37
5138: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 4NS 3 CS HA= 11059.54
6130: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 5NS 4 SE HK= 42031.98
6130: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 6NS 3 HW C4-2 20082.43
7131: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 7NS 4 SN CA+2 68052.70
7131: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 8NS 3 HxE SQ-1 10037.84
8129: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Kwiecińska-Wilk, 7.0, MP 9NS 3 NTS H6= 40092.79
8129: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Kwiecińska-Wilk, 7.0, MP 10NS 2 HE SK= 1100.90
9134: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 11NS 4 DW CA= 13040.54
9134: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 12NS 1 NTW D5-1 5061.82
10139: K. Chłobowski - M. Kołton, 20.0, MP 13NS 4 NTW S6= 63018.47
10139: K. Chłobowski - M. Kołton, 20.0, MP 14NS 3 HS SQ= 14062.27
11124: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 15NS 2 SW D5+1 14027.03
11124: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 16NS 2 NTN D4-1 5026.58
12140: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 17NS 3 SxN DQ-2 30025.23
12140: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 18NS 2 SE H4-3 15075.00
 +/-
 WYNIK44.18
 MIEJSCE190