Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Wyniki z 16 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 126: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1139: K. Chłobowski - M. Kołton, 20.0, MP 15NS 2 SW D5+1 14027.03
1139: K. Chłobowski - M. Kołton, 20.0, MP 16NS 3 NTN D4-2 1009.01
2124: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 17NS 4 HE SQ-1 5071.17
2124: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 18NS 2 SE H4-1 5016.82
3140: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 19NS 1 NTW DA= 9049.55
3140: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 20NS 3 SxS H7= 73099.10
4141: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 21NS 2 CE H4-1 5066.67
4141: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 22NS 6 SS D7= 98056.88
5125: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 23NS 3 NTW C4= 60035.59
5125: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 24NS 4 HE D7= 42033.78
5120: J. Herman - J. Michałek, 32.0, MP/SL 25NS 3 DS DT= 11082.43
5120: J. Herman - J. Michałek, 32.0, MP/SL 26NS 3 DW CK-3 30080.00
5135: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 27NS 3 SE CQ-1 5064.69
5135: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 28NS 7 NTE DK= 152017.49
6121: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 1NS 3 NTW H3+2 46017.14
6121: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 2NS 1 DW DJ+4 15058.64
7127: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 3NS 2 HS CJ-1 5078.38
7127: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 4NS 3 CS SA= 11059.54
8138: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 5NS 4 SE H4= 42031.98
8138: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 6NS 5 CS SK-1 5025.68
9130: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 7NS 4 SS CK+2 68052.70
9130: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 8NS 4 SS CT= 42077.03
10131: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 9NS 2 CN D3+1 11061.71
10131: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 10NS 4 SS CA= 62059.01
11129: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Kwiecińska-Wilk, 7.0, MP 11NS 3 NTW CA-1 5081.08
11129: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Kwiecińska-Wilk, 7.0, MP 12NS 1 NTW C7-1 5061.82
12134: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 13NS 3 HN DJ-3 30039.64
12134: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 14NS 2 HS SQ+1 14062.27
 +/-
 WYNIK52.74
 MIEJSCE82