Turniej na maksy
Piątek, 4 sierpnia 2017
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
28
Stanisław Miłaszewicz
Józef Sikora
5.0
5.0
LB
LB/265
72.22
8
2
33
Andrzej Chrzanowski
Edward Aranowski
4.0
5.0
MA
MA/306
68.61
7
3
7
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DS
DS/67
60.74
7
4
27
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/265
57.92
6
5
17
Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LB
LB/127
57.52
5
6
6
Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
57.37
4
7
26
Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LB
LB/265
57.08
3
8
8
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
55.68
2
9
23
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
55.42
2
10
21
Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.0
4.0
LB
LB/127
54.04
2
11
2
Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DS
DS/67
53.74
2
12
35
Henryk Misiarz
Zdzisław Marcinkowski
1.0
1.5
MA
MA/306
53.47
1
13
16
Leszek Haber
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
OP
DS/67
53.41
1
14
1
Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
9.0
12.0
DS
DS/67
52.14
1
15
15
Aleksander Czajka
Dariusz Budnik
7.0
2.5
DS
DS/67
51.26
1
20
Wioletta Parmonik
Barbara Soroko
2.5
2.0
LB
LB/127
51.26
1
17
18
Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
3.0
LB
LB/127
50.07
1
18
14
Stanisław Greszta
Ryszard Majchrowski
1.5
3.0
OP
DS
DS/67
49.22
1
19
5
Paweł Dąbrowski
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
DS
DS/67
49.22
20
12
Krzysztof Obłój
Bogdan Sokół
4.0
4.0
DS
DS/67
48.96
21
30
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
48.33
22
4
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
47.28
23
19
Nicola Łuczak
Błażej Franczyk
1.0
1.0
LB
LB/127
45.04
24
36
Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/306
45.00
25
37
Szymon Dutkiewicz
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.0
MA
MA/306
44.72
26
10
Sławomir Zagórski
Andrzej Suchodolski
2.5
4.0
DS
DS/67
43.87
27
13
Stanisław Zapaśnik
Marian Krzypkowski
3.0
1.5
DS
DS/67
43.56
28
9
Marcin Motykiewicz
Barbara Radomska
4.0
3.0
DS
DS/67
43.09
29
31
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LB
LB/265
43.06
30
22
Julia Franczyk
Kacper Tanaś
1.5
1.5
LB
LB/127
42.07
31
29
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
41.94
32
3
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
40.86
33
32
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
0.5
0.0
LB
LB/265
40.56
34
34
Ireneusz Kos
Zdzisław Bejger
3.0
0.0
MA
MA/306
38.19
35
24
Piotr Rewak
Wojciech Stachowski
3.0
0.0
LB
LB/265
33.47
Statystyka ośrodków...