Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 3 sierpnia 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: P. Biderman - A. Gruszecki, 3.0, WP/NZ, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
114: H. Duszyński - S. Żuberek, 8.0, WP 7NS 2 DN S4+1 110-1.78
114: H. Duszyński - S. Żuberek, 8.0, WP 8NS 2 HE SK= 110-3.89
114: H. Duszyński - S. Żuberek, 8.0, WP 9NS 5 HW C10-1 1007.22
215: Z. Banecki - W. Witkowski, 6.0, WP 4NS 3 NTN D3+3 6902.78
215: Z. Banecki - W. Witkowski, 6.0, WP 5NS 5 DS SK-1 100-5.78
215: Z. Banecki - W. Witkowski, 6.0, WP 6NS 4 DW S7= 1300.11
319: M. Woźniak - M. Sosiński, 16.0, WP 22EW 3 NTE SQ+1 630-0.67
319: M. Woźniak - M. Sosiński, 16.0, WP 23EW 2 DE SA+1 1100.89
319: M. Woźniak - M. Sosiński, 16.0, WP 24EW 1 NTW C5+1 1202.11
49: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 13NS 4 HE HQ+1 650-8.56
49: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 14NS 1 NTN H9+1 1201.67
49: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 15NS 3 SE H8+1 170-5.89
518: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 16EW 2 SN HA-1 50-2.00
518: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 17EW 3 NTE D6-3 150-3.89
518: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 18EW 4 HN S9+1 650-11.00
616: M. Wybranowski - A. Richter, 7.0, WP 25NS 1 NTN H10+3 1806.00
616: M. Wybranowski - A. Richter, 7.0, WP 26NS 4 HS SK+1 65011.22
616: M. Wybranowski - A. Richter, 7.0, WP 27NS 5 CE DJ+1 4205.44
712: P. Siwak - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 19EW 5 SW HA-2 2009.78
712: P. Siwak - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 20EW 1 SW CJ-1 1006.11
712: P. Siwak - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 21EW 1 NTE H4+2 1501.33
820: J. Suszczyński - L. Suszczyńska, 4.0, WP 1EW 2 DN H7+1 110-3.78
820: J. Suszczyński - L. Suszczyńska, 4.0, WP 2EW 2 NTN HQ-2 2001.56
820: J. Suszczyński - L. Suszczyńska, 4.0, WP 3EW 3 NT xxW D10-1 400-9.11
917: J. Stefanowski - R. Nowicki, 8.0, WP 10EW 5 HN S9= 650-1.56
917: J. Stefanowski - R. Nowicki, 8.0, WP 11EW 3 NTE CJ-3 150-7.11
917: J. Stefanowski - R. Nowicki, 8.0, WP 12EW PASSN = 0-0.78
 +/-
 WYNIK-9.56
 MIEJSCE14