Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 3 sierpnia 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: D. Pawlak - J. Michalski, 3.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
19: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 1EW 2 DS S3-1 500.44
19: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 2EW 3 NTN HQ-2 2001.56
19: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 3EW 4 HW S6-1 100-2.33
218: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 10EW 4 HN DA+1 650-1.56
218: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 11EW 2 SW C8+2 1701.56
218: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 12EW PASSN = 0-0.78
317: J. Stefanowski - R. Nowicki, 8.0, WP 19EW 6 H xS CA+1 1310-10.00
317: J. Stefanowski - R. Nowicki, 8.0, WP 20EW 3 SS C5-1 1009.44
317: J. Stefanowski - R. Nowicki, 8.0, WP 21EW 1 NTE H5+2 1501.33
412: P. Siwak - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 16NS 2 HE S5+2 170-1.67
412: P. Siwak - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 17NS 1 NTE D6+1 120-4.44
412: P. Siwak - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 18NS 4 HN CA-2 200-5.22
520: J. Suszczyński - L. Suszczyńska, 4.0, WP 13NS 6 NTE HQ-2 2004.11
520: J. Suszczyński - L. Suszczyńska, 4.0, WP 14NS 1 NTN H9= 900.78
520: J. Suszczyński - L. Suszczyńska, 4.0, WP 15NS 4 S xE H3-2 3006.11
619: M. Woźniak - M. Sosiński, 16.0, WP 4EW 4 SS D5+2 680-2.67
619: M. Woźniak - M. Sosiński, 16.0, WP 5EW 3 SE CA-1 502.00
619: M. Woźniak - M. Sosiński, 16.0, WP 6EW 3 DE S5-1 100-6.11
714: H. Duszyński - S. Żuberek, 8.0, WP 22NS 3 NTE SQ+2 660-0.44
714: H. Duszyński - S. Żuberek, 8.0, WP 23NS 1 SS S4+1 1104.89
714: H. Duszyński - S. Żuberek, 8.0, WP 24NS 1 HW SJ= 80-0.89
815: Z. Banecki - W. Witkowski, 6.0, WP 25EW 3 SW HA= 1403.22
815: Z. Banecki - W. Witkowski, 6.0, WP 26EW 2 HS D2+2 170-1.11
815: Z. Banecki - W. Witkowski, 6.0, WP 27EW 3 NTE D2+1 430-5.22
916: M. Wybranowski - A. Richter, 7.0, WP 7NS 3 NTN S4-1 100-6.22
916: M. Wybranowski - A. Richter, 7.0, WP 8NS 3 NTS DK-2 100-3.89
916: M. Wybranowski - A. Richter, 7.0, WP 9NS 4 HW C10= 620-6.11
 +/-
 WYNIK-23.22
 MIEJSCE17