Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
5266Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WPWP/24764.4432
7269Bogdan Świątek
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0
WPWP/24763.0431
8270Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WPWP/24762.8331
26252Jerzy Nowak
Marek Szukała
12.0
19.0
WPWP/24759.0922
32251Zofia Bałdysz
Ewa Knapik
4.0
5.0
DS
WP
WP/24758.5120
47271Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
5.0
7.0
WPWP/24757.4913
51262Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WPWP/24757.1511
61265Marek Sosiński
Jacek Kokociński
7.0
5.0
WPWP/24756.077
63253Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
SLWP/24755.937
66258Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
2.0
WPWP/24755.607
81257Marek Janik
Janusz Kopras
5.0
3.0
WPWP/24753.796
82246Bogumiła Jakubowska
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24753.725
85264Witold Szczepaniak
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/24753.625
100244Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WPWP/24752.894
130255Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WPWP/24751.422
137277Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WPWP/24751.161
142261Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24750.901
160260Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WPWP/24749.72
173254Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24748.53
177247Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WPWP/24748.47
190272Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24747.59
205243Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24746.64
209263Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
2.5
2.0
WPWP/24746.33
214274Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WPWP/24745.84
219256Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
0.0
WPWP/24745.39
220248Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
0.5
1.5
WPWP/24745.28
222276Ryszard Nowicki
Kazimierz Dujs
4.0
4.0
WPWP/24745.19
223267Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24745.09
234259Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WPWP/24743.29
237245Hieronim Nowacki
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24743.21
249250Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
0.0
0.5
WPWP/24741.60
255275Witold Beger
Aleksandra Graczyńska
3.0
4.0
WPWP/24741.01
258268Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24740.69
259278Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WPWP/24740.60
262249Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/24739.93
268273Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/24738.83

Statystyka ośrodków...