Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 218: H. Kaleta - G. Kaleta, 14.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1217: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 1EW 4 HN CQ-2 10095.68
1217: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 2EW 3 HW D4-1 5062.95
1217: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 3EW 4 SW HK= 62061.51
2219: M. Gawłowski - W. Szuba, 5.5, SL 4EW 3 SN D4= 14053.24
2219: M. Gawłowski - W. Szuba, 5.5, SL 5EW 4 HW C4= 42020.14
2219: M. Gawłowski - W. Szuba, 5.5, SL 6EW 4 C xW D5+1 91093.84
3213: J. Radomski - J. Pisarek, 19.0, SL 7EW 2 NTW H2= 12080.58
3213: J. Radomski - J. Pisarek, 19.0, SL 8EW 3 NTS S2-1 5069.06
3213: J. Radomski - J. Pisarek, 19.0, SL 9EW 4 HE D7= 62059.35
4230: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 10NS 3 HW C5+1 17039.21
4230: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 11NS 4 SN H2-3 15013.41
4230: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 12NS 4 HE HA-1 5057.19
5222: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 13NS 4 HN C8+1 65057.19
5222: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 14NS 2 CS SK= 9041.73
5222: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 15NS 3 NTS C3+2 66077.70
6229: H. Kopernok - A. Drabczyk, 8.0, SL 16NS 4 S xW H7-1 20045.32
6229: H. Kopernok - A. Drabczyk, 8.0, SL 17NS 3 NTN S7+1 43071.22
6229: H. Kopernok - A. Drabczyk, 8.0, SL 18NS 3 NTN H3+2 66025.00
7215: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 19NS 5 HW HJ= 65053.60
7215: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 20NS 3 HN SK-2 2004.68
7215: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 21NS 2 SS D3-1 10035.15
8205: R. Łazikiewicz - P. Kuczera-Dyga, 12.0, SL 22EW 3 H xS SA-2 30064.03
8205: R. Łazikiewicz - P. Kuczera-Dyga, 12.0, SL 23EW 6 NTN DJ= 144031.88
8205: R. Łazikiewicz - P. Kuczera-Dyga, 12.0, SL 24EW 3 SN D8+1 17064.75
9232: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 25NS 2 DS H4-1 5054.80
9232: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 26NS 4 HN SK+2 68044.45
9232: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 27NS 6 D xE SA-2 30054.20
 +/-
 WYNIK53.03
 MIEJSCE96