Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 210: E. Szenkelbach - A. Staszek, 14.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1209: S. Osadnik - M. Antosz, 11.5, SL 1EW 3 NTS C5+1 43044.60
1209: S. Osadnik - M. Antosz, 11.5, SL 2EW 3 HW SA-1 5062.95
1209: S. Osadnik - M. Antosz, 11.5, SL 3EW 3 SW HK+1 17018.35
2211: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 4EW 2 SN S4+2 17027.34
2211: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 5EW 4 HE C2+1 45056.83
2211: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 6EW 3 NTS HA-1 5055.07
3222: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 7NS 2 NTW H2= 12019.42
3222: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 8NS 3 NTS H7-1 5030.94
3222: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 9NS 4 HW D10= 62040.65
4220: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 10EW 3 HW D2+2 20082.01
4220: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 11EW 3 S xN H2-2 30097.10
4220: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 12EW 3 SE D5= 14078.06
5234: A. Esnekier - J. Świątkowski, 16.0, SL 13NS 4 HN S8= 62016.91
5234: A. Esnekier - J. Świątkowski, 16.0, SL 14NS 2 NTS C8-2 1009.35
5234: A. Esnekier - J. Świątkowski, 16.0, SL 15NS 3 NTS D10+2 66077.70
6233: A. Robak - R. Furgal, 17.0, SL 16EW 5 D xE HA-3 8003.24
6233: A. Robak - R. Furgal, 17.0, SL 17EW 3 NTN S7+1 43028.78
6233: A. Robak - R. Furgal, 17.0, SL 18EW 6 NTS C9= 144025.00
7227: S. Kowalczyk - M. Nowakowski, 27.0, SL 19EW 5 C xN HA-4 80092.09
7227: S. Kowalczyk - M. Nowakowski, 27.0, SL 20EW 2 DS CK= 9065.47
7227: S. Kowalczyk - M. Nowakowski, 27.0, SL 21EW 3 C xW S2-1 10043.84
8217: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 22EW 5 CE S8= 60074.46
8217: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 23EW 3 NTN H6+3 69073.19
8217: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 24EW 4 SN CA= 42035.61
9231: W. Konarzewski - Z. Sienicki, 15.5, SL 25NS 3 DS C5= 11085.17
9231: W. Konarzewski - Z. Sienicki, 15.5, SL 26NS 6 HS D2= 143078.15
9231: W. Konarzewski - Z. Sienicki, 15.5, SL 27NS 7 D xE SA-3 50091.97
 +/-
 WYNIK52.38
 MIEJSCE109