Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 204: C. Thrun - G. Kujawiński, 5.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1191: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 27EW 5 HN DK+1 48014.56
1191: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 28EW 4 HE H5= 42097.09
2179: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM 3EW 4 SW HK= 62061.51
2179: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM 4EW 075.90
3180: A. Riss - J. Klapkowski, 9.0, PM 7EW 2 NTW S4+2 18089.21
3180: A. Riss - J. Klapkowski, 9.0, PM 8EW 3 NTN S4+1 4307.91
4181: E. Czekaj - M. Kut, 17.0, PM 11EW 3 HxW DJ-1 10019.93
4181: E. Czekaj - M. Kut, 17.0, PM 12EW 4 SE D7-1 5042.81
5182: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 15EW 3 NTS C2+1 63066.91
5182: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 16EW 4 HS C2= 42034.89
6183: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 19EW 5 HW D8+1 68077.34
6183: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 20EW 2 DS CK+1 11046.40
7184: A. Chrenowski - R. Krawczyk, 18.0, PM 23EW 6 NTN DJ+1 14706.89
7184: A. Chrenowski - R. Krawczyk, 18.0, PM 24EW 4 SN CA= 42035.61
8185: A. Suchodolski - Z. Prasek, 8.0, PM 1EW 3 NTS S6+1 43044.60
8185: A. Suchodolski - Z. Prasek, 8.0, PM 2EW 3 SN D5= 14037.41
9186: K. Dunst - R. Grisdale, 3.0, PM 5EW 4 SE H4+1 45056.83
9186: K. Dunst - R. Grisdale, 3.0, PM 6EW 3 NTS HQ-1 5055.07
10187: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 9NS 4 HE D8-1 10091.37
10187: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 10NS 3 HW C5+1 17039.21
11188: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 13NS 4 HN DJ+1 65057.19
11188: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 14NS 2 HS S4-1 5025.90
12189: D. Wiktorko - S. Chruścicki, 5.5, PM 17NS 3 NTN S7+1 43071.22
12189: D. Wiktorko - S. Chruścicki, 5.5, PM 18NS 3 NTN H3+4 72053.26
13190: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 21NS 2 SS D8= 11072.46
13190: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 22NS 3 NTE HQ-3 30099.64
 +/-
 WYNIK53.12
 MIEJSCE94