Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 157: G. Gawron - J. Gawron, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 27EW 6 DxE HA-2 30045.80
1140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 28EW 2 HE D5+1 14053.27
2141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 31EW 3 NTN H7-1 10071.58
2141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 32EW 2 HE DK+3 20024.82
3143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 3EW 2 SW HK+2 17018.35
3143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 4EW 3 SN HK+1 17027.34
4127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 7EW 2 NTW H2-1 10052.16
4127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 8EW 5 CN S4-3 15096.40
5128: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 11EW 3 CN HA= 1109.78
5128: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 12EW 2 SE D5+1 14078.06
6129: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 15EW 3 NTS H8+2 66022.30
6129: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 16EW 4 HS S3= 42034.89
7130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 19EW 5 CxN HA-3 50016.91
7130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 20EW 2 CxE HQ-3 8000.72
8131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 23EW 6 NTN DJ= 144031.88
8131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 24EW 3 NTS C2-1 5089.21
9133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 29EW 2 NTN S7+2 18053.51
9133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 30EW 2 SW C3+2 17064.05
10134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 1EW 3 NTS S6+1 43044.60
10134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 2EW 4 HW D9-2 10048.20
11135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 5NS 4 HW C2+1 45043.17
11135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 6NS 4 SxW D5-2 50094.20
12136: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 9NS 4 HE DT= 62040.65
12136: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 10NS 2 HW S3+2 17039.21
13137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 13NS 4 HN D2+1 65057.19
13137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 14NS 3 CS DA-2 1009.35
14138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 17NS 3 NTS S6+1 43071.22
14138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 18NS 3 NTN H3+1 63013.77
15139: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.0, MP 21NS 3 CxE H5+1 5700.00
15139: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.0, MP 22NS 4 SW H8= 62014.39
 +/-
 WYNIK42.23
 MIEJSCE241