Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 153: M. Chodacki - M. Sobczak, 12.0, MP/DS, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1136: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 19EW 5 HE CA= 65046.40
1136: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 20EW 2 SW CQ= 11089.93
2137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 23EW 6 NTN DJ= 144031.88
2137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 24EW 4 SN CA-1 5089.21
3138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 27EW 5 DxE HA= 55098.03
3138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 28EW 3 HW S7+1 17083.36
4139: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.0, MP 31EW 2 DW SQ+1 11089.57
4139: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.0, MP 32EW 5 CxN HK-2 30032.01
5140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 3EW 4 SW HK= 62061.51
5140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 4EW 3 SN D6+1 17027.34
6141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 7EW 3 NTW H2-2 20019.78
6141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 8EW 3 NTS S2-1 5069.06
7143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 11EW 3 HxW ST-1 10019.93
7143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 12EW 4 SE D5-1 5042.81
8127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 15EW 3 NTS H8+1 63066.91
8127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 16EW 4 SW H7-3 30045.68
9129: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 21EW 3 SS D3-2 20089.85
9129: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 22EW 5 CE DQ= 60074.46
10130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 25EW 2 HW D6= 11077.58
10130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 26EW 6 HS S9= 143021.85
11131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 29NS 3 NTN S6+1 63087.48
11131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 30NS 2 SW D8+1 14053.51
12132: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 1NS 3 NTS S8+1 43055.40
12132: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 2NS 3 HxE D2= 5300.00
13133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 5NS 4 HW C2= 42079.86
13133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 6NS 4 SS HK-3 15025.73
14134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 9NS 4 HW DT= 62040.65
14134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 10NS 4 HW D3-1 10094.24
15135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 13NS 3 NTN D2+2 66091.01
15135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 14NS 1 NTS H7+1 12087.05
 +/-
 WYNIK59.74
 MIEJSCE23