Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 152: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 21EW 3 HW C2-2 10043.84
1137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 22EW 3 HxS SK-2 30064.03
2138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 25EW 3 DS HT-2 10062.79
2138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 26EW 4 HN SK+2 68055.55
3139: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.0, MP 29EW 3 NTN S8-4 40093.33
3139: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.0, MP 30EW 2 SE DK+1 14046.49
4140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 1EW 3 NTS H3+2 46011.15
4140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 2EW 3 SN HA+1 17028.42
5141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 5EW 4 HW C2= 42020.14
5141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 6EW 5 DxS HA= 5502.18
6143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 9EW 2 DE D2+3 15023.02
6143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 10EW 2 HW D2+3 20082.01
7127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 13EW 5 HN C8= 65042.81
7127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 14EW 3 CS C2= 11033.09
8128: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 17EW 3 NTN S7+1 43028.78
8128: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 18EW 5 DN H6= 60088.04
9130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 23EW 7 NTS D2-1 10094.20
9130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 24EW 4 SN CA= 42035.61
10131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 27EW 5 DxE HA-1 10072.85
10131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 28EW 3 HW S7= 14053.27
11132: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 31NS 1 NTS DJ+2 15096.76
11132: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 32NS 4 HW CT+1 65028.42
12133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 3NS 4 SW HK= 62038.49
12133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 4NS 3 SN D5+1 17072.66
13134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 7NS 2 DW H2+1 11025.54
13134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 8NS 1 DN S5+2 11063.31
14135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 11NS 3 HxW HJ-1 10080.07
14135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 12NS 4 SE D5-1 5057.19
15136: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 15NS 3 NTN C9+1 63033.09
15136: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 16NS 4 HS S5= 42065.11
 +/-
 WYNIK51.41
 MIEJSCE131