Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 146: P. Radzikowski - A. Harasimowicz, 13.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 9EW 4 HW DT= 62059.35
1131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 10EW 2 HW S3+1 14032.01
2132: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 13EW 4 HN DJ+1 65042.81
2132: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 14EW 2 CxS C8+1 2800.72
3133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 17EW 4 DS SK-1 5093.53
3133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 18EW TD 60.00
4134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 21EW 2 NTS C5-1 10064.85
4134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 22EW 5 DxS SK-4 80097.84
5135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 25EW 2 HW D6-1 10022.82
5135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 26EW 6 HN SK= 143021.85
6136: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 29EW 3 NTN S8+1 63012.52
6136: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 30EW 4 SW H4= 42093.33
7137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 1EW 3 NTS S6= 40074.46
7137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 2EW 2 HE S2= 11083.45
8138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 5EW 3 NTW S8+2 46082.73
8138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 6EW 2 HW D5+1 14071.01
9140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 11EW 3 HxW DJ-1 10019.93
9140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 12EW 3 DxS C6= 6701.44
10141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 15EW 4 SS C3= 62090.65
10141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 16EW 4 SW H5-1 10066.55
11143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 19NS 5 HW D8= 65053.60
11143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 20NS 2 SxW H3-2 50097.48
12127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 23NS TD 50.00
12127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 24NS 4 SN CA= 42064.39
13128: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 27NS 5 HN DJ= 45075.18
13128: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 28NS 1 NTE D5+1 12074.85
14129: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 31NS 3 CS DJ+1 13082.37
14129: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 32NS 4 HW CT+1 65028.42
15130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 3NS 4 SW HK= 62038.49
15130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 4NS 4 SN C3= 62094.24
 +/-
 WYNIK58.36
 MIEJSCE36