Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 145: Z. Przeginiak - E. Somogyi, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1128: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 3EW 4 SW HK= 62061.51
1128: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 4EW 3 SN D5= 14053.24
2129: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 7EW 2 NTW H2-1 10052.16
2129: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 8EW 1 DN S4+2 11036.69
3130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 11EW 3 SN H2-2 10065.94
3130: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 12EW 2 SE HA+1 14078.06
4131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 15EW 3 NTS H2+1 63066.91
4131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 16EW 4 HS S3= 42034.89
5132: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 19EW 3 NTE C4-1 1000.72
5132: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 20EW 3 DS CK= 11046.40
6133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 23EW 6 NTN DJ= 144031.88
6133: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 24EW 2 NTS C2= 12078.42
7134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 27EW 5 HN DA= 45024.82
7134: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 28EW 2 HE D5+2 17083.36
8135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 31EW 3 DW C7-2 10053.60
8135: W. Mizera - H. Samborek, 5.0, SL/MP 32EW 4 SE DK-3 3003.24
9137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 5EW 3 NTW C2+2 46082.73
9137: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 6EW 3 CW SJ+2 15074.27
10138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 9EW 4 HE D7-1 1008.63
10138: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 10EW 4 HW C5-1 1005.76
11139: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.0, MP 13NS 5 HN H8= 65057.19
11139: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.0, MP 14NS 2 HS DA-2 1009.35
12140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 17NS 2 NTN HK+1 15029.14
12140: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 18NS 3 NTN H3+2 66025.00
13141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 21NS 3 NTN D9= 60098.91
13141: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 22NS 4 SW HT+1 6506.12
14143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 25NS 3 CN HA-2 10037.21
14143: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 26NS 4 HS D2+2 68044.45
15127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 29NS 3 NTN S8+1 63087.48
15127: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 30NS 3 CW D4+1 13064.05
 +/-
 WYNIK46.74
 MIEJSCE204