Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 131: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1146: P. Radzikowski - A. Harasimowicz, 13.0, MP 9NS 4 HW DT= 62040.65
1146: P. Radzikowski - A. Harasimowicz, 13.0, MP 10NS 2 HW S3+1 14067.99
2147: M. Lankosz - A. Borek, 14.0, MP 11NS 3 HxW DJ-1 10080.07
2147: M. Lankosz - A. Borek, 14.0, MP 12NS 2 SE D2+1 14021.94
3144: W. Wala - Ł. Lebioda, 38.0, MP 13NS 4 HN DJ+1 65057.19
3144: W. Wala - Ł. Lebioda, 38.0, MP 14NS 4 CS DA-2 1009.35
4145: Z. Przeginiak - E. Somogyi, 5.5, MP 15NS 3 NTS H2+1 63033.09
4145: Z. Przeginiak - E. Somogyi, 5.5, MP 16NS 4 HS S3= 42065.11
5142: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 17NS 2 NTS S7+2 18032.01
5142: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 18NS 3 NTN H3+4 72053.26
7156: T. Bisping - M. Wilczyński, 9.0, MP 21NS 3 SS D3-1 10035.15
7156: T. Bisping - M. Wilczyński, 9.0, MP 22NS 3 NTE HJ-1 10083.09
8157: G. Gawron - J. Gawron, 12.0, MP 23NS 6 NTN DJ= 144068.12
8157: G. Gawron - J. Gawron, 12.0, MP 24NS 3 NTS C2-1 5010.79
9155: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 25NS 3 DS HT-2 10037.21
9155: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 26NS 7 HS D2-2 2005.98
10152: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 27NS 5 DxE HA-1 10027.15
10152: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 28NS 3 HW S7= 14046.73
11153: M. Chodacki - M. Sobczak, 12.0, MP/DS 29EW 3 NTN S6+1 63012.52
11153: M. Chodacki - M. Sobczak, 12.0, MP/DS 30EW 2 SW D8+1 14046.49
12150: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 31EW 3 CS HQ+1 13017.63
12150: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 32EW 5 DxS S2-3 50039.21
13151: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 1EW 3 NTS C5+1 43044.60
13151: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 2EW 4 HE C7-2 10048.20
14148: I. Gronkiewicz-Marcisz - W. Maciejewski, 5.0, MP 3EW 3 SW HK+1 17018.35
14148: I. Gronkiewicz-Marcisz - W. Maciejewski, 5.0, MP 4EW 2 SN C3+2 17027.34
15149: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 5EW 4 HW C4+1 45056.83
15149: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 6EW 3 CE SA+2 15074.27
 +/-
 WYNIK41.44
 MIEJSCE251