Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: K. Ćwik - R. Osowski, 7.5, DS 5NS 4 HW C2= 42079.86
111: K. Ćwik - R. Osowski, 7.5, DS 6NS 5 DS HA-1 5044.93
26: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 13EW 4 HN DJ+1 65042.81
26: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 14EW 2 CS C2+1 11033.09
32: L. Haber - S. Zagórski, 6.5, DS 9EW 2 HW DT+2 17029.86
32: L. Haber - S. Zagórski, 6.5, DS 10EW 2 HW D3+3 20082.01
412: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 15EW 3 NTS H8+2 66022.30
412: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 16EW 5 HxS DA= 6505.04
51: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 17NS 3 HS SA-1 506.47
51: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 18NS 5 CS H7+1 62013.05
68: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 23EW 6 NTN DJ= 144031.88
68: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 24EW 4 SN CA= 42035.61
714: M. Pastudzki - A. Jankowska, 5.5, DS 19NS 5 HW D8+1 68022.66
714: M. Pastudzki - A. Jankowska, 5.5, DS 20NS 3 DS S5-1 10019.42
89: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 3EW 4 SW HK+1 65094.24
89: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 4EW 075.90
97: M. Krzypkowski - J. Kowalski, 3.0, DS 1NS 3 NTS D7+2 46088.85
97: M. Krzypkowski - J. Kowalski, 3.0, DS 2NS 2 HW C7= 11016.55
1015: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 21EW 2 SS D3= 11027.54
1015: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 22EW 3 CW H8+1 13034.17
115: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 7NS 3 NTW S5= 6006.12
115: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 8NS 1 DN S7= 7046.04
124: P. Litwiński - S. Robel, 12.0, DS/KP 11NS 3 SN H2-2 10034.06
124: P. Litwiński - S. Robel, 12.0, DS/KP 12NS 4 SE D5-1 5057.19
1316: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 25EW 3 HW DJ-1 10022.82
1316: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 26EW 4 HS D2+1 65070.22
 +/-
 WYNIK40.10
 MIEJSCE261