Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 1NS 3 NTS C3-1 5010.79
1103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 2NS 2 HW D4= 11016.55
2104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 3NS 4 SW HK= 62038.49
2104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 4NS 4 SN D5-1 1009.71
3105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 5NS 4 HW C4+1 45043.17
3105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 6NS 5 C xW S7= 75013.77
4106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 7NS 3 NTW H2-1 10047.84
4106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 8NS 3 DN S6-2 10011.15
5107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 9NS 4 HW D10= 62040.65
5107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 10NS 2 NTE SK-1 10094.24
6108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 11NS 5 CS HA-4 2005.80
6108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 12NS 4 SE HA-1 5057.19
7109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 13NS 4 HN H9+2 68094.60
7109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 14NS 2 CS C2+1 11066.91
8110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 15NS 3 NTS H6+1 63033.09
8110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 16NS 5 H xS HJ-1 10015.11
9111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 17NS 2 CN S7+1 11016.55
9111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 18NS 3 NTN H3+4 72053.26
10112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 19NS 5 HW C4= 65053.60
10112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 20NS 3 HN SK-1 10019.42
11113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 21NS 4 SS D3-2 20010.15
11113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 22NS 3 CW H8+2 15052.52
12114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 23NS 6 NTS H8+1 147093.11
12114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 24NS 4 SN CA-1 5010.79
13115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 25NS 3 NTS H5-6 3001.24
13115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 26NS 5 HS C4= 65029.78
14116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 27NS 6 D xE HA-2 30054.20
14116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 28NS 2 HE D3+2 17016.64
15117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 29NS 3 NTS S7-1 10033.60
15117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 30NS 3 NTE DK= 40019.55
 +/-
 WYNIK35.45
 MIEJSCE283