Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 15EW 3 NTS H8-1 10097.12
1109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 16EW 5 H xS S4-1 10084.89
2110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 17EW 3 NTN S7+1 43028.78
2110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 18EW 3 NTN H3+4 72046.74
3111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 19EW 4 HW CJ+1 65046.40
3111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 20EW 4 HN SK= 6201.44
4112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 21EW 2 SS D3-1 10064.85
4112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 22EW 3 NTW H7-1 10016.91
5113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 23EW 6 NTS H4+1 14706.89
5113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 24EW 4 SN CA= 42035.61
6114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 25EW 2 DS H2-1 5045.20
6114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 26EW 4 HS S5+1 65070.22
7115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 27EW 6 D xE HA-2 30045.80
7115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 28EW 2 HE H2+1 14053.27
8116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 29EW 3 NTN S6-2 20081.62
8116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 30EW 3 HE H6-3 1500.81
9117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 1EW 3 NTS S6+1 43044.60
9117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 2EW 3 CW S2-3 15033.81
10103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 3EW 4 SW D6+1 65094.24
10103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 4EW 3 SN HK+1 17027.34
11104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 5EW 3 NTW D8+2 46082.73
11104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 6EW 5 D xN C8= 5502.18
12105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 7EW 3 NTW H2-2 20019.78
12105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 8EW 3 DN S4-1 5069.06
13106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 9EW 2 HE D7+2 17029.86
13106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 10EW 4 HW C5+1 65096.76
14107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 11EW 2 SN H2-1 5043.48
14107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 12EW 4 SE D6-1 5042.81
15108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 13EW 4 HN DJ+1 65042.81
15108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 14EW 4 CS D9-1 5074.10
 +/-
 WYNIK47.67
 MIEJSCE187