Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 7NS 3 NTW H2-1 10047.84
1104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 8NS 3 NTN S2-1 5030.94
2106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 19EW 4 HW D8+1 65046.40
2106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 20EW 2 DS CK+1 11046.40
3108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 17NS 3 NTS SA+1 43071.22
3108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 18NS 3 NTN H3+4 72053.26
4110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 9NS 4 DE CA+1 15076.98
4110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 10NS 2 HW S3+2 17039.21
5116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 13EW 4 HN C8+1 65042.81
5116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 14EW 2 CS DA+1 11033.09
6103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 15NS 3 NTS D10+2 66077.70
6103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 16NS 4 SW D7-2 20045.32
7114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 21EW 2 SS D7= 11027.54
7114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 22EW 4 H xS SK-3 50067.27
8118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 25EW 3 DS H4-1 5045.20
8118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 26EW 4 HN SQ+2 68055.55
9119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 1NS 3 NTS S6+1 43055.40
9119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 2NS 3 CW S2-3 15066.19
10105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 27NS 6 D xE HA-2 30054.20
10105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 28NS 4 HW H7-1 5088.59
11109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 23EW 6 NTN D10= 144031.88
11109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 24EW 4 SN CA= 42035.61
12111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 5EW 4 HW C2+1 45056.83
12111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 6EW 2 SS HK-4 20077.90
13113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 11NS 4 S xN H7-3 5000.00
13113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 12NS 2 SE CQ+1 14021.94
14115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 3EW 4 SE HA= 62061.51
14115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 4EW 1 NTW C5-1 10063.31
15120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 29EW 3 NTS S7-1 10066.40
15120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 30EW 3 NTE DK= 40080.45
 +/-
 WYNIK52.23
 MIEJSCE114